Clicky

Jump to content
Sp1tfire

Concursuri marca Vodafone

Recommended Posts

Cand am citit mesajul, pentru o secunda am zis ca mi-a scris Dan Diaconescu din parnaie si ma invita s-o gasesc pe Elodia. Pentru o companie ca Vodafone, mesajele de genul asta sunt penibile. Nu ma plang de spam, pentru ca am acceptat sa primesc mesaje de la Vodafone si partenerii lor. Aviz amatorilor, serviciul e cu plata, eu nu m-am deranjat sa raspund.

post-23-142564348411_thumb.jpg

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Nu ești singurul "câștigător", cred ca mai toti am primit acest mesaj :))). Doar ca mie mi-au zis si ce am castigat

post-24-14256486684_thumb.png

Sent from my LG-D855

Macar la tine mesajul a fost decent. Mesajul pe care l-am primit eu te duce cu gandul direct la o țeapă elaborata, nu la un mesaj oficial de la Vodafone.

E oficial, am citit pe forumul Vodafone si pe site-ul lor, dar limbajul folosit, cel putin in sms-ul primit de mine, te duce automat cu gandul la o țeapă. E vina lor ca din cauza exprimarii penibile in loc sa atraga lumea sa se aboneze, ii sperie pe clienti

Pai cred ca asta a fost si ideea :)) . La inceput au trimis in formatul pe care l-am primit eu si lumea a vazut despre ce este vorba si nu raspundea nimeni, asa ca au regandit mesajul in asa fel sa păcălească lumea si sa raspunda cu DA.

PS: @Sp1tfire ce aplicatie de sms folosesti? Textra?

Sent from my LG-D855

Edited by fLu