Clicky

Jump to content

Report

  • Similar Content

    • By Giuliano93
      Buna dimineata. Am si eu o intrebare desi ma ocup cat decat cu telefoanele. Am o intrebare. Se merita sa dau Un Sony Xperia Z C6603 alb impecabil din punct de vedere estetic cat si functionat pentru un Iphone 5c verde neverlock impecabil si sa mai dau o diferenta de 150 Ron cu resetare din fabrica pe loc? Sau sa mai astept si sa iau un Iphone 5/5S desi am avut aceste doua telefoane si m-am inteles extraordinar de bine din toate punctele de vedere cu ele? Ori sa astept sa iau un Galaxy S5 desi nu am avut acest telefon pana acum insa am avut toata seria note pana la 4 si Galaxy pana la 5? Ce imi recomandati sa fac? Conteaza mult pentru mine, pentru fiecare cand intrebam sa aflam sau sa aflu cate o parere de la fiecare. Mai jos aveti pozele cu ambele telefoane de care am vorbit la inceput pentru schimb. Rog seriozitate si nu sa scrieti prostii. Multumesc frumos si va doresc sa aveti zile cat mai frumoase. Giuliano !





    • By stefan45
      Salut, m-am decis sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg. Buget: 650 lei . As vrea sa stiu ce parere aveti despre galaxy s2 la mana a doua, este mai bun ca s2 plus sau s3 mini ? 
    • By marianapple0
      Vand Samsung Galaxy S3 :

      - varianta I9305 cu 4G LTE si 2GB RAM 
      - culoare alba
      - factura reala si garantie 24 luni incepand cu data de 02.10.2013
      - Liber de retea sau codat Orange Romania
      - sigilat in cutie 
       
      PRET 1500 Negociabil.
      Nu accept nici un fel de schimburi.
      Predare personala in Bucuresti.
      Pot emite separat factura pe suma reala daca este nevoie pentru decontare.
      Telefonul beneficiaza asigurare 12 luni platita!!!!
       
      contact 0784180001
      Predare personala Bucuresti.
    • By Schtutz
      Samsung Galaxy Nexus, neblocat, Android 4.3, rootat (sau nu, daca se doreste), functioneaza in orice retea.
      Vine la pachet cu o husa tip pouch din piele PDAir (http://goo.gl/gmEpv6) si o carcasa Ringke Slim (http://goo.gl/AudM48 ) (cele din poze).
       
      Pret 700 lei
      Livrare personala in Bucuresti.
      contact: ibadulescu@yahoo.com
      0723 513 494


    • By SirR0by
      Salutare tuturor,
       
      Am o dilema si sper ca ma puteti ajuta  . As vrea sa-mi schimb telefonul si dupa multe cautari si comparatii am ajuns la doua modele, si anume HTC One S si LG Optimus 4X. Amandoua mi se par telefoane foarte bune ca performanta si aspect, dar nu pot gasi elementul sau elementele decisive care sa ma faca sa spun:''Gata pe asta il iau''.Asa ca astept parerile voastre.
       
      P.S. Telefonul o sa-l folosesc in principal pentru muzica, jocuri, web browsing si poze.
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use