Clicky

Jump to content

HTC 8X apare si dispare...?


MMarius

Recommended Posts

Orange nu are decat 3 modele de telefon pe site: One X, Desire C si Desire X in mod curent.

Ciudat este ca exista o pagina Orange: https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/windows-phone-8x-by-htc

In care se specifica faptul ca nu mai face parte din portofoliul Orange, nu il vor mai aduce. Pagina nu este accesibila decat daca faci cautare dupa caracterele cheie: "8X", altfel e inaccesibila.

Link to comment
Share on other sites

Orange nu are decat 3 modele de telefon pe site: One X, Desire C si Desire X in mod curent.

Ciudat este ca exista o pagina Orange: https://www.orange.r...phone-8x-by-htc

In care se specifica faptul ca nu mai face parte din portofoliul Orange, nu il vor mai aduce. Pagina nu este accesibila decat daca faci cautare dupa caracterele cheie: "8X", altfel e inaccesibila.

Eu stiu ca era pagina inainte, pt ca l-am vazut in oferta cu abonament si tot... Dar de ce l-au scos oare? 0 stoc? Sau care e problema... Acuma imi e frica sa-l cumpar vineri, gandindu-ma la posibilitatea ca toate au un defect sau ceva...

Link to comment
Share on other sites

Dar la magazine online te-ai uitat? Sunt magazine, nu dau nume de la care poti lua si in rate. Mi se pare mai avantajos de la un magazin online.

Unde? Eu n-am vazut decat cu 24 de mil... Si eu cu abonament il pot lua la 18 (salvez ~6 mil) si oricum abonamentul il tin.

 

Si totusi, inca ma intereseaza de ce peste noapte nu mai il au...? Adica nu vi se pare ciudat? Chiar daca nu au comenzi, nu mi se pare normal sa-l scoata din vanzari la nici macar o saptamana. M-am cam saturat sa astept... + ca 920 nici macar nu e existent pe aici

Link to comment
Share on other sites

Parca citesem undeva,ca telefoanele w8 au ceva probleme serioase,restarturi...etc.

Am citi ori pe mobilissimo ori pe twitter tot de la mobilissimo.

Da, asa e. Unele se restarteaza singure. Dar m-as mira ca asta sa fie motivul, adica nu retrage AT&T/orange UK, dar retrage Nokia Romania? Am ajuns si noi in viitor? O sa merg la Orange Shop maine/poimaine si am sa ii intreb. Desi prevad raspunsul "?!"

 

Update: Nici telefonul acela nou de la Acer sau iPhone 4 + inca cateva nu mai apar pe net... Eu zic ca e ceva legat de Black Friday.

 

Oricum, ms pt raspunsuri si jos palaria inca o data comunitatii Mobilissimo. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca are legatura cu vinerea aia. De ce l-ar retrage de la vanzare cu pret normal ca sa-l vanda cu pret redus ?

Probabil au descoperit cauza restartarilor si le-au retras pentru corectii.

PS Daca Nokia Romania ar putea retrage de la vanzare telefoane HTC, n-ar mai avea probleme :D

Link to comment
Share on other sites

A reaparut :D

Uite aici

Merci!

 

L-am cumparat ieri si sunt mega multumit de el so far. Calitatea muzicii e foarte buna si apelurile chiar par sa fie "HD". Acum imi e frica cu el sa nu se zgarie si ceva asa ca astept sa apara o husa ceva, ca Orange nu au avut.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use