Clicky

Jump to content

transfer note din Galasy S i spre Galaxy S III


Inana77

Recommended Posts

Plssssss am mare nevoie de ajutor.

Incerc sa transfer notele din Samsung galaxy S i in Samsung Galaxy S III si nu merge.

Am reusit sa le export catre PC dar nu merge sa le import in Galaxy S III.

Se pare ca notele exportate din S i au extensia .smm iar in Galaxy S III ar trebui sa aiba extensia .ssm

Are cineva vreo rezolvare?

Multumiri anticipate

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 months later...

Poate că puteți încerca instrument de transfer de telefon la transfer notele din Samsung galaxy S i in Samsung Galaxy S III si nu merge.

Utilizați un instrument de transfer mobil care permite transferul de date între două telefoane. Ai nevoie doar pentru a le conecta la PC-ul împreună.

Edited by renal
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Similar Content

    • By Giuliano93
      Buna dimineata. Am si eu o intrebare desi ma ocup cat decat cu telefoanele. Am o intrebare. Se merita sa dau Un Sony Xperia Z C6603 alb impecabil din punct de vedere estetic cat si functionat pentru un Iphone 5c verde neverlock impecabil si sa mai dau o diferenta de 150 Ron cu resetare din fabrica pe loc? Sau sa mai astept si sa iau un Iphone 5/5S desi am avut aceste doua telefoane si m-am inteles extraordinar de bine din toate punctele de vedere cu ele? Ori sa astept sa iau un Galaxy S5 desi nu am avut acest telefon pana acum insa am avut toata seria note pana la 4 si Galaxy pana la 5? Ce imi recomandati sa fac? Conteaza mult pentru mine, pentru fiecare cand intrebam sa aflam sau sa aflu cate o parere de la fiecare. Mai jos aveti pozele cu ambele telefoane de care am vorbit la inceput pentru schimb. Rog seriozitate si nu sa scrieti prostii. Multumesc frumos si va doresc sa aveti zile cat mai frumoase. Giuliano !





    • By stefan45
      Salut, m-am decis sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg. Buget: 650 lei . As vrea sa stiu ce parere aveti despre galaxy s2 la mana a doua, este mai bun ca s2 plus sau s3 mini ? 
    • By marianapple0
      Vand Samsung Galaxy S3 :

      - varianta I9305 cu 4G LTE si 2GB RAM 
      - culoare alba
      - factura reala si garantie 24 luni incepand cu data de 02.10.2013
      - Liber de retea sau codat Orange Romania
      - sigilat in cutie 
       
      PRET 1500 Negociabil.
      Nu accept nici un fel de schimburi.
      Predare personala in Bucuresti.
      Pot emite separat factura pe suma reala daca este nevoie pentru decontare.
      Telefonul beneficiaza asigurare 12 luni platita!!!!
       
      contact 0784180001
      Predare personala Bucuresti.
    • By chintesenta
      oferiti cadou de sarbatori telefon smartphone Samsung Galaxy Nexus I9250 cu Android 4.2.2 Jelly Bean, original, primit cadou de la Google in America, in urma castigarii unui concurs. Poate fi cadoul ideal pentru oricine de sarbatori. Functioneaza liber de retea in 2G, 3G si 4G, neverlocked, memoria interna e de 16 GB | 1 GB RAM iar procesorul e Dual-core de 1,2 GHz Cortex-A9. Pret 1399 RON negociabil. Nu accept schimburi, avand nevoie de toti banii. Detalii pe http://goo.gl/fcznb Tel: 0751226865 si 0770717873 Link YouTube:





  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use