Clicky

Jump to content

Report

  • Similar Content

    • By andyground
      Vând HTC One M7 Black - liber de rețea:

      - specificațiile se găsesc pe internet;
      - memorie interna 32 GB;
      - prezintă urme de uzură normale (a se vedea pozele);
      - husa din TPU;
      - are cutia originală cu toate accesoriile originale (cablu de date, încarcator, caști, cărți - a se vedea pozele).

      Nu sunt interesat de schimburi.
      Predare personală în Târgu-Jiu, iar prin curierat se mai adaugă transportul.
      Preț - 350 lei.







    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Îmi amintesc că primul Xperia Premium testat de mine (Z5 Premium) m-a dezamăgit crunt! M-a dezamăgit în special din cauza bateriei și a display-ului prea puțin luminos, plus că era glossy, kinky.
      Despre Sony Xperia XZ Premium am o părere diametral opusă și consider că Sony în sfârșit e pe drumul cel bun. Practic în afară de fotografia de noapte care e bună dar nu se ridică la nivelul Galaxy S8, HTC U11 sau LG G6, totul e în (foarte) ordine pe acest telefon.
      Urmează un review detaliat pe site, dar puteți deja afla rezultatele testelor noastre de aici.
      Am publicat și unboxingul telefonului între timp:
       
    • By Liviu Roşca
      Pe scurt, am dat la schimb Nokia 520 pe un Desire 500 care rămânea blocat cu logo-ul HTC pe fundal alb. Am dat Nokia cu un incarcator iar HTC-ul l-am primit cu cutie, absolut toate cartile și accesoriile. Chiar și folia de protectie originală.
       
      Am intrat in recovery, fastboot, am deblocat bootloader-ul si am instalat CWM Recovery iar de acolo un ROM de pe XDA. Maxim 2 ore timp pierdut.
       
      Azi l-am colantat
       
      -sunetul in casti e bun, beast audio + dsp manager;
      -memoria interna de (doar) 4 gb face telefonul aproape imposibil de utilizat, mai ramane 1 gb liber. Rezolvam in curand cu partitionarea cardului SD;
      -putine rom-uri pentru el chiar daca am varianta single-sim;





    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Sony Xperia Z5
       
      Mobilissimo.ro prezintă telefonului Sony Xperia Z5, modelul lansat la IFA 2015 și încadrat între Xperia Z5 Compact și Xperia Z5 Premium. El costă 2.655 lei și vine cu un display Full HD de 5.2 inch, procesor Snapdragon 810 și camera de 23 de megapixeli. Primim și 3 GB RAM, 32 GB stocare și un sasiu rezistent la apă și praf, dar și scanner de amprente.
       
       
      Sony Xperia Z5 prețuri actualizate:
       
      MarketOnline.ro eMAG.ro evoMAG.ro Cel.ro QuickMobile.ro Altex.ro Flanco.ro Compari.ro  
       
      Sony Xperia Z5 Unboxing
       


       
       
      Sony Xperia Z5 Review
       
      curând
       
       
      Sony Xperia Z5 Galerie Foto
       

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Sony Xperia Z5 Premium
       
      Mobilissimo.ro prezintă primul telefon cu ecran 4K, modelul Sony Xperia Z5 Premium, în varianta dual SIM. Acest device costă în jur de 3.000 lei la QuickMobile.ro și vine cu un display IPS de 5.5 inch, cu rezoluție 4K, procesor Snapdragon 810, 3 GB RAM și 32 GB stocare. Primim și cameră de 23 MP, slot microSD și o baterie de 3.430 mAh.
       
      Sony Xperia Z5 Premium prețuri actualizate:
       
      QuickMobile.ro eMAG.ro evoMAG.ro Compari.ro  
      Sony Xperia Z5 Premium Unboxing
       


       
       
      Sony Xperia Z5 Premium Review
       


       
       
      Sony Xperia Z5 Premium Galerie Foto
       

  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use