Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salutare, am un Samsung Marvel si sunt extrem de dezamagit de el.

Dupa cateva 2-3 luni trebuie sa-i resetez memoria si sa-l repun pe setarile din fabricatie.

Problema este:

Daca incerc sa dau zoom imaginilor sa paginilor web, imi apare o eroare "Nu exista suficiente resurse.Inchideti cateva aplicatii si incercati din nou.Problema este ca nu am nici o aplicatie deschisa.Am doar 1 widget pentru calendar.

Nu aveti idee ce ii pot face?

Am mai cerut ajutor si pe alte forumuri si mi s-a spus sa sterg cache.Dar nu are efect, este doar pentru browserul telefoului.

Edited by Kurt

Vad pe gsmarena ca are 78 MB RAM. Corect ? In acest caz s-ar putea sa fie de la marimea (in MB) a paginilor de Internet. Din 2009 pana azi s-au schimbat multe. Incearca daca se poate instala Opera Mini (vad ca telefonul stie Java), pentru ca Opera Mini aduce paginile printr-un proxy care comprima datele. Castigi si la trafic in acest fel.

Vad pe gsmarena ca are 78 MB RAM. Corect ? In acest caz s-ar putea sa fie de la marimea (in MB) a paginilor de Internet. Din 2009 pana azi s-au schimbat multe. Incearca daca se poate instala Opera Mini (vad ca telefonul stie Java), pentru ca Opera Mini aduce paginile printr-un proxy care comprima datele. Castigi si la trafic in acest fel.

Instalez browserul si revin cu edit.

Am instalat opera.O sa-l probez cand ajung intr-o zona cu wireless.

Dar eroarea imi mai apare si cand nu sunt in browser.

Cand dau zoom la poze de ex.

Daca il resetez, nu am treaba, dar dupa un timp, face iar probleme si trebuie sa-l reinitializez iar..Nu pot nici macar sa intru intr-un joc.Spune ca nu am resurse.

Edited by Kurt