Clicky

Jump to content

Aplicatii must have pentru Android!

Recommended Posts

Cum dzeu se face ca tot ce e civilizat in tara asta, e acolo la voi, in vest? :P

Aici, in regat, nici iarba nu creste fara spaga sau birocratie.

On topic: Foarte tare aplicatia...Daca o mai si merge corespunzator...

Eu zic sa te muti cu tot cu firma aici in Timisoara ;)

Si o sa ai parte de toate dotarile(full option) :)

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna seara! Numele meu este Octavian si doresc sa va prezint aplicatia mea android destinata celor care dau bac-ul din Bio. Dati un download in semn de respect si un rating daca nu va cer prea mult .

Iar eu recomand sa va vedeti naibii de scoala. Ca altfel o sa vina aia care au cea mai mare piata de telefonie mobila si o sa lucreze in locul vostru.  

O aplicație utila pentru cei ce doresc să-și personalizeze setările telefonului in funcție de programul de zi cu zi (birou, școala, acasa,dimineata, zi, noapte, etc) si multe alte funcții cum ar fi (v

Posted Images

Cum dzeu se face ca tot ce e civilizat in tara asta, e acolo la voi, in vest? :P

Aici, in regat, nici iarba nu creste fara spaga sau birocratie.

On topic: Foarte tare aplicatia...Daca o mai si merge corespunzator...

Eu zic sa te muti cu tot cu firma aici in Timisoara ;)

Si o sa ai parte de toate dotarile(full option) :)

Timisoreni, exista o aplicatie gratis care spune cand si unde apare urmatorul vehicul de transport in comun.

Spe ca nu e repost, daca da, sterg topicul.

Aplicatia e gratis, felicitari dezvoltatorului, poate putine felicitari si lui RATT, pentru ca au dotat cu GPS tramvaiele si troleibuzele, etc.

Eu zic ca pentru cei care merg cu mijloacele de transport in comun, este o aplicatie utila, chiar daca unele panouri publice sunt functionale.

https://play.google....mihai.tpt&hl=en

Eu zic ca si RATT merita felicitarile de rigoare.Chiar daca nu folosesc transportul in comun........voi instala aceasta aplicatie pe telefon,pt ca nu st stie niciodata......

Pixlr Express este o aplicatie pentru editare foto.

Personal, aceasta aplicatie o gasesc ca fiind una dintre cele mai bune pentru editarea unei poze.

Sunt incluse peste 600 de efecte, plus multeee alte functii interesante.

Download: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixlr.express

post-247-0-27641700-1353539148.png

dar aplicatii care sa REFUZE accesul altor aplicatii la 3g cunoasteti?

ma intereseaza pentru telefoane NE-rootate.

la cele root-ate am reusit cu avast! antivirus - are o sectiune firewall (dar nu functioneaza la telefoane ne-rootate).

Merge. Fiica-mea pe ea se bazeaza cand merge la scoala sau servici. Nu s-a plans pana acum.

innox... asa batran esti? ai fiica ce merge SI la scoala SI la servici? bineinteles ca nu in acelasi timp...

@messer - stii ce mai avem noi in vest? aplicatii pentru parcare: configurezi orasul (arad, timisoara, oradea, bistrita....), numarul de la masina.... si apesi pe "carucior" confirmi trimiterea sms-ului si cu cateva minute inainte de expirare primesti sms care te notifica despre expirare... GO WEST!!!!!!!!!!!!

innox... asa batran esti? ai fiica ce merge SI la scoala SI la servici? bineinteles ca nu in acelasi timp...

@messer - stii ce mai avem noi in vest? aplicatii pentru parcare: configurezi orasul (arad, timisoara, oradea, bistrita....), numarul de la masina.... si apesi pe "carucior" confirmi trimiterea sms-ului si cu cateva minute inainte de expirare primesti sms care te notifica despre expirare... GO WEST!!!!!!!!!!!!

Dacă este vorba de Telpark chiar am postat pe undeva..... pe acest forum ;)

Sent from my Galaxy Note 2

Eu 47, ea 19. Daca sunt batran ? Probabil. Nu, sigur. :))

io la varsta ei... traiam pe banii parintilor. ce servici? ce scoala? nici una nici alta... adica inrolat la scoala eram dar nu prea dadeam pe acolo. profesorii imi trimiteau vorba prin colegi ca am examen... si a doua zi ma prezentam si luam acolo... de la 1 pana la 10. doar 2 nu am avut. in rest am avut tot...

Auzi tinerelule, si eu am printesa de 17 ani ca noi am stiut sa investim cu cap... :P

Pisicile tale ce varste au? :P :P

Si da, voi acolo in vest, aveti "di tati, da' vi-i greu..."

problema a apărut si la mobo.inițial a mers fără probleme, acum face la fel.adică redă 5-10 min, maxim după care se oprește in sensul ca face ca si cum aș fi apăsat butonul back.revine la playlist.soluții?

10X!

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Pentru cei care mai au cate ceva in sufletele lor si pentru alte persoane, altele decat sotiile(stiu eu pe unul care s-a dus la mall si cica el nu saliva all around :) ), iata un soft care va tine incuiate anumite aplicatii.

De exemplu, puteti pune sub cheie messengerul, cutia cu mesaje, casutele de mail sau orice alta aplicatie va trece prin mansarda.

Aplicatia are diverse setari, eu am ales blocarea cu pattern.

O chestie foarte interesanta este ca poti seta aplicatia, ca odata ce ai bagat codul pentru o aplicatie incuiata, sa nu-ti mai ceara codul pentru nicio alta aplicatie incuiata, pana cand ecranul se inchide.

La redeschiderea lui, va cere cod chiar si pentru aplicatia care era deja deschisa. How cool is that?

Din pacate, nu reusesc sa gasesc aplicatia platita, varianta free contine ceva reclame si ma irita lucrul asta.

Device guard-App Lock.

Am incercat si eu aplicatia ce ar trebui sa inlature reclamele, dar am deschis un joc in care stiu ca apar si...apar in continuare.

Sunt ceva setari de facut altele decat cele default?

Transmis in cod morse de pe un Note 2.