Clicky

Jump to content

Aplicatii must have pentru Android!

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna seara! Numele meu este Octavian si doresc sa va prezint aplicatia mea android destinata celor care dau bac-ul din Bio. Dati un download in semn de respect si un rating daca nu va cer prea mult .

Iar eu recomand sa va vedeti naibii de scoala. Ca altfel o sa vina aia care au cea mai mare piata de telefonie mobila si o sa lucreze in locul vostru.  

O aplicație utila pentru cei ce doresc să-și personalizeze setările telefonului in funcție de programul de zi cu zi (birou, școala, acasa,dimineata, zi, noapte, etc) si multe alte funcții cum ar fi (v

Posted Images

"aiPizza" este o aplicatie dezvoltata de echipa mReady si face...ghiciti ce? Exact ce zice! Comanda pizza!

Pentru a comanda din cadrul aplicatie iti trebuie un cont Trenta Pizza si de acolo in colo totul este simplu!

Aplicatia poate fi download-ata de pe Google Play si este free. Incercati-o si abea asteptam sa auzim pareri!

aiPizza1.jpgaiPizza2.jpg

aiPizza4.jpg

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pentru ca la cautarea "student scheduler" imi returneaza "Cel puțin 1000 de rezultate" (deh, nici daca-s prea multe nu e bine :)) ), va intreb pe voi daca folositi asa ceva si, normal, care ar fi mai bun (la cati lei costa variantele platite nu conteaza free / paid). Cerinte minime:

1. Sa stie saptamani pare / impare

2. Locatia cursului

3. Reminder / Integrare cu calendarul pentru chestii care trebuie predate / examene.

4. Orar zilnic / saptamanal

5. Date de contact profesor (e-mail, web, tel, mess etc.)

6. Eventual o evidenta a creditelor

am un s3 ..cu 4.0.4 ..si nu merge sa mut nici macar o plicatie sau joc pe card ..pe s2 mergeau toate...indiferent ce erau ,.,si tot 4.0.4 aveam ..aici de ce nu merg ...am rotat telu(???) ...si am incercat toate aplicatiile de mutare,...nici una numerge :( ....din ce cauza ???

Edited by mesersmith
Te rog sa nu mai folosesti limbaj de tip iRC.

App2SD nu functioneaza spre exemplu, pentru ca: Galaxy S3 is not supported:

* Galaxy S3 configures the SD card as a secondary external storage. This is configured by Samsung. Nothing developers can do about this. Please contact Samsung for details.

S-a mai scris asta pe forum, te rog alta data sa cauti inainte.

pe htc evo 3d - rootat se instaleaza si la lansare daca vreau sa fac o captura crapa. de fiecare data.

deci. nota zero. oricum aplicatia implicita de foto de la htc e destul de reusita.

• 1 month later...

Timisoreni, exista o aplicatie gratis care spune cand si unde apare urmatorul vehicul de transport in comun.

Spe ca nu e repost, daca da, sterg topicul.

Aplicatia e gratis, felicitari dezvoltatorului, poate putine felicitari si lui RATT, pentru ca au dotat cu GPS tramvaiele si troleibuzele, etc.

Eu zic ca pentru cei care merg cu mijloacele de transport in comun, este o aplicatie utila, chiar daca unele panouri publice sunt functionale.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ro.mihai.tpt&hl=en

Cum dzeu se face ca tot ce e civilizat in tara asta, e acolo la voi, in vest? :P

Aici, in regat, nici iarba nu creste fara spaga sau birocratie.

On topic: Foarte tare aplicatia...Daca o mai si merge corespunzator...

Salut!Am si eu o problema.De ceva timp nu am mai folosit telefonul pentru redere vidoe,dar acum am fost plecat cateva zile si am incercat.Supriza!dupa cca 4-5 min de redare se opreste efectiv redarea video.Si cu VLC si cu Rock Player.A mai avut cineva problema?am incercat si cu avi si cu mkv ,la fel...

Guest Parintzelu2

Salve,

Pe S2-ul, din dotare am o variantă full a acestei tastaturi. Problema e că e o variantă veche până să intre în combinație cei de la NUANCE.

Așa că m-am dus pe site m-am înscris, am primit noua variantă de Swype Beta 1.3. Până aici toate bune. Am instalat și arată mult mai bine vizual, tastatura culmea este mult mai aerisită, ce să spun e o plăcere să scrii.

Problema intervine când am observat că nu poți să scrii cuvinte care încep cu diacriticele Åž și Å¢. Vorbesc de scrierea în mod Swype. Dacă vrei să încerci varianta clasică, literă cu literă aici merge.

S-a mai lovit cineva de această problemă? Există și o rezolvare?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Parintzelu2
Guest Parintzelu2

Vorbim de aceeași tastatură?

Este odată cea preinstalată cu denumirea Swype.

Åži apoi mai e cea cu denumirea Swype Beta 1.3? Eu de a doua vorbesc. Prima merge fără nicio problemă.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2