Clicky

Jump to content

Samsung Galaxy S9


Recommended Posts

Eu mai pățesc ca Dragnea, când vorbesc cu nevasta, se bagă și telefonul în seamă. Prinde cuvinte cheie și apoi începe să răspundă. Ne bufnește râsul pe amândoi!

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Și a țipăt! c27dc83ac14518743bc8cff261f28fb8.jpg

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eu am in jur de 4 ore ecran activ....mi se pare groaznic de putin.Vin de pe huawei mate 10,telefon care avea bube mari la camera din punctul meu de vedere,dar cu bateria prindeam lejer 8 ore de ecran activ.O sa incerc sa merg pe rezolutie minima,sa nu mai tin datele tot timpul activate.Si daca mai aveti alte tipsuri v-as fi recunoscator.Va multumesc anticipat!

Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Deci nu e chiar prost. default_wink.png
Acest răspuns era pentru postarea lui Nea Nicu, în legătură cu finala. Am scris cam în același timp cu tine și s-a decalat.
Eu mai pățesc ca Dragnea, când vorbesc cu nevasta, se bagă și telefonul în seamă. Prinde cuvinte cheie și apoi începe să răspundă. Ne bufnește râsul pe amândoi!

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Și a țipăt! c27dc83ac14518743bc8cff261f28fb8.jpg

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Da' voi vorbiți între voi în engleză? :)
Link to comment
Share on other sites

Mda, arată bine. Eu îl folosesc dual sim, ceea ce se reflectă și asupra bateriei. Nu există zi să nu îl încarc. Dacă mai umblu și pe coclauri toată ziua, browser, Watsapp, convorbiri de minim o oră pe zi, la întoarcere, după-amiaza îl bag la încărcat în mașină.

Și eu am varianta cu +, nu cel mic.

Link to comment
Share on other sites

La mine nu au intrat emailurile de notificare de aici, în schimb de la Tapatalk am primit. Pe Watsapp am primit... Cine știe? Îl mai țin sub observație.
În altă ordine de idei, nu știu ce e cu acest forum, dar am modificat de vreo câteva ori setările de notificare pentru subiectele urmărite. Eu pun pe email la o săptămână, după ceva vreme, zile, el se schimbă în email imediat. :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use