Clicky

Jump to content

Google Pixel 2 XL - Discutii generale


Recommended Posts

In prima poza ai mers ca melcul, în a doua ca turbo-melcul

Trimis de pe al meu Pixel 2 XL folosind Tapatalk

Eu sunt în beta și nu am vitezometru

Trimis de pe al meu Pixel 2 XL folosind Tapatalk

Dați-mi și mie unul dacă aveți în plus

Trimis de pe al meu Pixel 2 XL folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sorry. Am lipsit la apel zilele astsa. Pus si eu de mana Maps 10.18 (mersi APKMirror - din Playstore nu a vrut sa treaca de 10.17, desi sunt inscris in beta). Avem vitezometru.... Il voi testa la sfarsit de saptamana caci am in plan sa ma dau pe autostrada un pic :).

Link to comment
Share on other sites

L-am instalat - OTA peste imaginea de fabrica. Am vrut sa vad daca si cum se rezolva instabilitatile din DP4-ul "original". Bine, nici nu am avut timp disponibil - examene, examene, examene - si nu pot sa absentez de la ele caci... eu dau notele :) !

Link to comment
Share on other sites

Fața nu-mi displace, e chiar mai frumos asa cu margine decat sa pitesti camerele prin nus ce colturi si sa pui teme negre sa nu se vada, prefer asa, doar partea de josvsa fie pana in margine.
Spatele....e cam uratel, uratel dar in ton cu valul, ori de le pui sub forma de cerc ca Nokia, ori in linie ca Samsung sau Huawei, tot un drac. Asa vor ei, sa fie diferiti, au ales sa faca un patrat. Cand pui mai mult de o camera si blitz oricum le-ai aranja vine naspa. Important e ce or sa faca aceste camere!

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ce liniste apasatoare... asteptati Pix4 sau v-ati mutat pe al thread? 

Mno, vine fiica-mea la mine foarte dezumflata ca a citit un articol pe Verge cum ca Pix4 este facut de Huawei. De unde concluzia? Pai pt ca Huawei o sa scoata un telefon cu camera/camerele puse intr-un patrat (ca la Pix4, doar ca pe centru). Acum, dau un ochi pe gsmarena si ce vad: o hemoragie de telefoane cu patratel pe spate... Apple nu vrea sa ramana in urma si se aliniaza trendului, Sony ca sa fie mai cu mot, a pus un dreptunghi cu 6 camere!

Gata, am inteles, chinezii nu mai copiaza ipfoane si samsunguri, se intampla invers 🧐

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use