Clicky

Jump to content

Report

  • Similar Content

    • By dicex19
      Buna seara,
      As dori sa va cer o parere in legatura cu o problema. Detin un A5 2017 de putin timp, o luna maxim, luat de nou. A venit cu Android 6.0 si recent,cu 2-3 saptamani in urma, i am facut update la 7.0. Problema pe care o intampin e la incarcare, si anume ca nu trece de 93%-96%. Nu ajunge la 100%. Mentionez ca nu am aplicatii dubioase instalate si ca folosesc incarcatorul original quick charge, din cutie.
      Multumesc
      Ce m-ar interesa mai exact e daca ati intampinat aceasta problema si daca stiti cauza sau o solutie.
      Multumesc!
    • By Sergiu Boboc
      Salut,
      Am creat o aplicatie pentru cumparaturi online, de fapt un catalog cu magazine online/offline care iti prezinta mai multe detalii despre fiecare magazin gen: locatie fizica(1 sau mai multe), program functionare sau program relatii cu clientii, pagina de FB, adresa site-ului online, categoriile de produse vandute. In versiunile urmatoare o sa adaug si promotii(cu notificari), produse recomandate/review-uri, poate alerte de pret. Deocamdata vreau sa fac release si pentru iOS si sa mai adaug ceva imbunatatiri. Proiectul este unul la care lucrez part-time, in timpul meu liber. Orice sugestie/sfat sunt binevenite. Aplicatia pentru android o puteti descarca de aici:
      https://play.google.com/store/apps/details?id=ro.magazinedetop.app

      Multumesc,
      Sergiu
    • By Tudose Iulian
      Buna ziua,
       
      Am un htc m8s de aproximativ un an si in aceasta dimineata ma confrunt prima oara cu aceasta problema. L-am lasat la incarcat deoarece se descarcase complet, si nu am fost atent dar beculet de notificare clipocea, l-am lasat peste noapte asa si dimineata la fel face, tin sa mentionez ca am incercat cu 2 incarcatoare diferite, atat in diferite prize cat si in laptop, acelasi rezultat. Am incercat sa tin apasat atat VOLUME UP + POWER 10 secunde de mai multe ori si nimic. Are cineva idee ce as putea sa fac, de preferat sa nu ajung cu el in service?
    • By S6Edge
      Salut! De o lună am grave probleme cu bateria acestui telefon. Se descarcă ridicol de rapid, să vă exemplific:
      Ieri aveam 18% baterie, deschis wi-fi-ul, POC, 11% dupa ce imi apar notificari de la mesajele de pe messenger. Dau sa citesc o converaatie, POC, 3%.
      Èšin să precizez că ce am zis mai sus nu se întâmpla mereu.
      Dacă ar fi aceea singura problemă, meh. Dar fraților, abia se încarcă. Scrie "încărcare rapidă", dar într-o oră in care ar fi trebuit să fie 100%, abia de face 20%. Rareori, 1/5 cazuri chiar încarcă rapid.
      Atenție, mereu am folosit încărcătorul original.
      De altfel, a treia și ultima, a apărut o pată de nu știu unde pe telefon. http://i.imgur.com/TsbNTKy.jpg
      Sper că mă puteți ajuta cu niște sfaturi și îmi cer scuze dacă am postat la categoria greșită!
    • By VR46
      Salut,
       
      Am o problema enervanta cu indicatorul de baterie la telefonul Allview V1 i Viper.
      Ramane cu orele blocat pe acelasi procent la baterie desi il folosesc uneori intens.
      Apoi incepe sa scada in ritm normal, iar cand ajunge la 20% incepe sa se descarce foarte rapid.
      In cateva minute se descarca complet si se inchide telefonul.
      Stiti cumva care e problema si ce ar fi de facut?
      Multumesc in avans pentru ajutor.
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use