Clicky

Jump to content

Aplicatii si jocuri iOS pentru iPhone si iPad - Noi, utile si interesante


Guest Deio

Recommended Posts

Pentru Mini 1 iOS 7 este prea mult. Èšin minte ca am instalat un beta când aveam asa ceva și a rezistat pe tableta 1/2h.

Atunci mergea downgrade-ul, acum vad ca nu mai merge.

Cu iOS 6 tableta era ok, eu unul am fost mulțumit.

 

Sent via BlackBerry Z30 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Consulta politica magazinului. Contează și numărul de zile care au trecut de când ai cumpărat-o. Cred ca trebuie sa găsești și un motiv pertinent sa o returnezi. Uite de ce e bine sa te informezi înainte sa cumperi ceva. Eu ma uit inclusiv la review-uri cu jocuri pe YouTube, mai citesc și pe XDA despre problemele pe care le au utilizatorii. Asa știi la ce sa te aștepți și eviți situații neplăcute ca aceasta. Mie mi se pare o prostie sa nu poți face downgrade. Pe Android faci asta când vrea mușchiu' tău. Poate ne-a învățat Google prost cu prea multa libertate, sau bine.

 

Trimis de pe Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

Și tu trebuia sa spui:,, Tata, asta e prost. Eu am văzut pe YouTube ca LG-ul rulează mai bine jocurile, e mai performant și e mai ieftin''. Ala normal ca voia sa scape de loturi, cine crezi ca mai cumpără Ipad Mini 1? Eu zic sa o returnezi, poate dai chiar de ala care ți-a recomandat-o.

 

Trimis de pe Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

Știu asta dar eram cu taicamiu si prostul ăla i-a recomandat iPad-ul.Daca era după mine luam lg-ul www.altex.ro/regulament-campanie-retur-in-31-zile/ tableta o am de o zi

 

Auzi, tu link-ul asta ni l-ai dat noua sa-l citim in locul tau ? N-ai avut nici macar curiozitatea sa-l citesti ? Normal, generatia copy/paste, de ce sa cititi cateva randuri, lasa-i pe altii, ca noi avem Siri si Google Now.

 

Succes in returnarea produsului. Dar vezi ca intai trebuie sa-i refaci sigiliul.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bună ziua. Lucrez cu o echipă de dezvoltatori și am creat un nou joc pentru iOS. Ne-ar plăcea să aud sugestiile și comentariile dvs. astfel încât să putem îmbunătăți jocul. Vă mulțumim!

 

Impuscaturi Jocuri cu Monstri este un joc de fotografiere amuzant pentru toti cei carora le place de fotografiere și monștri. Jocul are 12 nivele. Fiecare nivel are noi monștri și multe arme diferite. Ultimul nivel este un nivel fără sfârșit ceea ce înseamnă că pot juca la fel de mult, după cum doriți.

 

EN-Monster-Killer-Screenshot-3.jpg  EN-Monster-Killer-Screenshot-2.jpg

 

Descărca jocul de la iTunes:

https://itunes.apple.com/us/app/monster-killer-shooter-mayhem/id797462789

Link to comment
Share on other sites

De aici e: cable-178-149-91-36.dynamic.sbb.rs

 

Instalez jocul si eu de test si revin.

 

Edit:

 

 

Jocul, ca sa ma pronunt plastic: "sucks big time". Daca nu mai aveti nimic de zis, voi inchide topicul.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Va prezint o aplicatie pe care o consider extrem de interesanta si utila care exista de curand pe ambele platforme cele mai utilizate pe smartphone,se numeste MOBIL TEAM! Am mai prezentat-o si userilor de android! Eu sunt doar un user al acesteia!

https://itunes.apple.com/ro/app/mobil-team/id579316984?mt=8

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use