Clicky

Jump to content

Report

  • Similar Content

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      E oficial! MOBILISSIMO.COM ne aparține! 
       
      https://www.who.is/whois/mobilissimo.com
       
      http://www.mobilissimo.com
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Suntem aproape de lansare și avem nevoie de feedback din partea utilizatorilor. Vă rog ca înainte să accesați noul Mobilissimo.ro, să citiți regulamentul atașat acesei secțiuni ale forumului!
       
      Am selectat utilizatori pentru beta testing în care consider că putem avea încredere. Sper să am dreptate în alegerea făcută!
       
      Aștept feedback-ul vostru și mulțumesc încă de pe acum pentru părerile constructive pe care le veți posta!
       
      Datele de login le găsiți aici.
    • By Alex Toma
      Bună , mă uitam intamplator prin magazinul de aplicații când am vazut asta ,ce m-a intrigat a fost logo-ul ,deoarece mi se pare că este destul de asemanator cu â€mâ€-ul de la mobilissimo ,și așa mi-a venit în minte să intreb ceva . Cum a inceput acest site de fapt?
    • By Radu Robert
      Articolul original :
      Click AICI

       
      Board Express Pro v1.3
      Tapatalk app. for Windows Phone 7
       
      Producator: MobileDevices.ch Verein
      Cerinte de sistem: WP7 Deblocat (chevronwp7), certificate.cer, Tom XAP Installer
       
      Prezentare:
       
      Board Express este client-ul creat de Tapatalk pentru Windows Phone 7. Este asemanator cu cel pentru android, perfect customizabil, fiinnd cea mai buna aplicatie de citit forum-uri de pe mobil
       
      Download: link direct
       
      Instalare:
       
      Fisierul fi.cer trebuie trimis pe contul de email folosit de telefon. De pe telefon, click pe email si instalati certificatul fi.cer de mai sus. Apoi sincronizati Device-ul cu PC-ul (sincronizare FULL) prin Zune, iar prin programul Top XAP Installer implementati aplicatia (Board Express Pro for Tapatalk.xap) pe telefon !
       




    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Record absolut de vizitatori pe forum pe ziua de ieri! Pentru prima oara de la lansarea de anul trecut din 21 martie, forumul Mobilissimo a trecut de bariera de 2000 de vizitatori unici
       

       
      Felicitari tuturor membrilor, moderatorilor, adminilor si celor care ne sustin!
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use