Clicky

Jump to content

Pauza Problema Galaxy Note 5 Android 7.0

Recommended Posts

Am aceasta problema de vreo 3 zile, nu stiu de unde a venit sau cum sa o rezolv. Tin sa mentionez ca nu am mai avut-o si nici nu am vazut la altcineva.

Atat la videoclipuri in general, youtube etc sau muzica, in timp ce ma uit sau ascult, se pune dintr-o data pauza. Si continua pana ce se termina videoclipul/melodia.

La anumite jocuri la fel, ma joc ce ma joc si pac pauza.

In timp ce scriu, dispare tastatura, apas sa scriu din nou si reapare.

Ce se intampla?? Ce trebuie sa fac?

Guest Deio

Avand in vedere faptul ca Nougat ti-a ajuns pe cale de upgrade, prima recomandare e mereu Factory Reset chiar daca nu e o solutie favorabila. Iar daca ai facut deja, atunci hmmmm ... trebuie investigat.

Acu aproximativ 1 luna, mi-a venit nougat, iar telefonul incepuse sa se miste greu rau de tot. I-am facut un backup la ce aveam nevoie si apoi i-am dat reinitializare la setarile din fabrica si merge brici.

Iar acum se pare ca ma izbesc de problema asta le care nu am mai vazut-o niciodata

Am rezolvat problema.

Am contactat Samsung,m-au pus sa descarc aplicatia Smart Tutor si au intrat la mine in telefon. Le-am aratat cum sta treaba,apoi m-au pus sa intru in safe zone (inchizi telefonul,il deschizi,iar cand apare sigla samsung,ti apasat pe butonul de volum incet pana intra in safe zone)

Si se pare ca in safe zone problema nu mai exista.

Cauza ?

Nu descarcati antivirusuri pe telefon.

Eu aveam 360 security si se pare ca asta era problema.Omul mi-a explicat si aratat ca la Android 7, telefonul are deja antivirus si nu ii mai trebuie altul (chiar nu stiam)

Iar acum totul este ok.

Deci nu instalati antivirusuri ca nu sunt bune.