Clicky

Jump to content

Discutii generale Samsung Galaxy S8


Feri

Recommended Posts

Mda, l-am primit și eu joi! Sunt incantat de el (jucărie nou) mai ales de hardware. Pe partea software mai are cate un pic de lag însă este ceva normal pentru samsung. Va ajunge la potențialul lui full cam într-o luna și ceva sau doua cu câteva update-uri.

Senzorul de amprenta nu are cea mai fericita poziție însă te obișnuiești destul de repede dacă ai o husă. Este mai nasol când încerci să-l folosești cu mana stângă.

Deblocarea faciala merge super ok și este bine ca poate functiona împreună cu amprenta.

Bateria din câte am reusit să-mi dau seama pana acum pare ok.

Camera este super.

Căștile AKG sunt super ok pentru niște casti incluse în cutie.

Link to comment
Share on other sites

Senzorul de amprente ma cam enervează, este foarte proasta poziționarea. Căști, am Beats solo 3, asa ca n-o sa le prea folosesc. Dar display-ul îmi place la nebunie și în mâna sta chiar mai bine decât note 7.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Sa va încânt și cu niște poze. post-68-149286958449_thumb.jpgpost-68-149286959018_thumb.jpg

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Edited by samyjuanito
Link to comment
Share on other sites

Să-l stăpânești sănătos ;)

 

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Să le stăpâniți fără probleme, văd că și Sammy are S 8....

 

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Doar am încercat akg-urile, dar nu se aude in-ear ca on-ear. Părerea mea, plus nu mai umblu cu cabluri după mine.

Mulțumesc @Feri.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Primul update de soft și este unul major. post-68-149288076136_thumb.png

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Edited by samyjuanito
Link to comment
Share on other sites

Da, la toate a fost blocată remapare butonului din păcate. Există o aplicație care încă poate face asta insa cand apesi pe butonul Bixby prima data apare logo-ul bixby și pe urma deschide ce ai programat tu să deschidă.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phascinate.bixbybuttonremapper

Edited by EMP83
Link to comment
Share on other sites

Mi-au venit astăzi și husele pentru jucărie. Mi-am luat una de sărbătoare și una de purtat.... 😀😀😀

Samsung Galaxy S8 Plus Case, Spigen® [Thin Fit] Galaxy S8 Plus Case with Premium Matte Finish Coating and QNMP Compatible for Galaxy S8 Plus (2017) - Blue Coral - 571CS21677 https://www.amazon.co.uk/dp/B06XP5PRTC/ref=cm_sw_r_cp_apa_Kkm.yb275813H

Galaxy S8 Plus Case, i-Blason Transformer [Kickstand] Samsung Galaxy S8 Plus 2017 Release [Heavy Duty] [Dual Layer] Combo Holster Cover case with [Loc https://www.amazon.co.uk/dp/B06XHGC1RF/ref=cm_sw_r_cp_apap_DXaZgCmov6Moo

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Edited by samyjuanito
Link to comment
Share on other sites

Azi a avut loc ședința de consiliu familial și s-a aprobat achiziția unui S8+ cu condiția ca S7 Edge să treacă la fata mea.

Membri participanți cu drept de vot - 3

Voturi pentru - 3

Împotrivă - 0

Abtineri - 0

 

Deci, urmează prin august un S8+

 

Ordinele nu se discuta, ci doar se executa :)

 

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use