Clicky

Jump to content

#mobicast


Recommended Posts

"Sunt un Girafa"

Alex am o intrebare esti gamer pe console sau PC MASTER RACE ( citeste cu o voce epica de viking)?

 

50c409bc4af962f60140286430834aba.jpg

 

PS: De ce unii nu pretuiesc ora de informatica de exemplu poza de mai sus reprezinta o tastatura de GAYming pe care mi-au facut-o cadou colegii mei

Edited by imparatulluminii
Link to comment
Share on other sites

 

 

50c409bc4af962f60140286430834aba.jpg

 

PS: De ce unii nu pretuiesc ora de informatica de exemplu poza de mai sus reprezinta o tastatura de GAYming pe care mi-au facut-o cadou colegii mei

Cu asa ceva nu te lauzi..decat dupa ce le dai o lectie oligofrenilor care ti-au facut asta.

Tot la ora de info sunt si scaune...se gaseste lipici transparent ..faci tu conexiunile.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Salut Alex ! 

Recomanda-mi un telefon (Samsung Sony sau LG) pana in 1300-1400 lei ?

Eu m-am gandit la un LG G3 sau la un Galaxy Alpha . Dar sunt cam vechi si nu sunt hotarat . Sau poate S5 neo?

Dar un Nexus 5x daca prind  o reducere?

2 . Exista vreo diferenta de performanta intre Galaxy S5 normal si S5 dual sim?

Mersi :)

Edited by Dan Florin
Link to comment
Share on other sites

Hei salut, am cam realizat o controversa pe forum si imi cer scuze. Sper sa ma ierti.

Am 2 intrebari serioase la care as vrea raspuns:

1. De ce lumea alege magazinele gen PC Garage sau Emag, cand magazinele gen MediaGalaxy si Altex ofera aceleasi produse la un pret mai mic?

2. Am 2 configuratii PC si nu stiu pe care sa o aleg, una e pe combinatie intel+nvidia iar cealalta AMD(mentionez ca sunt PC-uri de gaming)

Uite Photos:fd851cc6807aaa9ae37567d58668e676.jpg

71f2c13db2ff429a27962d0ccf7e8022.jpg

6e9bb522516b1803441b7c06db3c41e8.jpg

16d407fdcc9bda0f1bdb3845315a6642.jpg

Edited by imparatulluminii
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce alege lumea, dar eu aleg Emag pentru ca 30 de zile indiferent de fizica / juridica si magazin la mine in sat, Asa nu mai stau dupa curier sau nu mai trimit eu la retur sau garantie.

Link to comment
Share on other sites

Eu aleg unde au rate BTRL.

Și din păcate evoMag e unul dintre ei...

 

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lumea alege mai mult pcgarage pentru ca ei realizează și asamblarea componentelor la cererea clientului, asta la un preț foarte bun. Și în plus au cel mai ușor de folosit site din acest punct de vedere, o mulțime de filtre, iar produsele sunt organizate cum trebuie.

Cat despre configurațiile tale, fa mai bine un subiect nou pe forumul my garage, o să primești toate informațiile de care ai nevoie.

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Am un Huawei P8 (GRA L-09) l-am root-at i-am flash-uit si recowerry TWRP,  am descarcat un android marshmallow pentru el de pe XDA si am incercat sa-l flesh-uesc prin recoverry dar i-mi da eroare dupa vreo 4-5 secunde am mai descarcat si de pe alte forumuri si tot la fel dupa 3-4 secunde failed...stie cineva vreo rezolvare.?..Va rog


 


Mentionez ca am incercat si din meniul telefonului cu update local si ma trimite tot in recowerry unde-mi da Failed.


Link to comment
Share on other sites

Salut,cateva intrebari:

 

1.) Crezi ca Iphone 7 plus se va ridica la nivelul asteptarilor ?! Ma gandesc sa renunt la Note 5 si sa trec in viitorul apropiat la 7 plus. Nu vad absolut nimic de mult timp la iphone mai interesant ce m-ar face sa il cumpar. Am avut iphone 3gs si 4, iar mare diferenta dintre acelea si cele de acum nu prea vad (parerea mea). Baterie slaba si se incarca lafel de greu de cand a aparut cu acelasi incarcator. Design-ul la fel, foarte naspa, in comparatie cu alte telefoane, el are 1 sau 2 GB Ram, deja unele au trecut pe la 6... in fine per total, nu imi plac deloc. Sper sa vina cu o noua inovatie cum trebuie, sa justifice pretul ala pus aiurea.

 

2.) Am vazut ca ai cumparat Carmageddon, daca poti si ai timp, realizeaza un review scurt. Chiar daca e ieftin nu vreau sa il cumpar degeaba. L-am avut pe PS 1 acum mult timp si era belea, vreau sa vad daca se compara cum era atunci si cum e acuma.

 

3.) Si acum o intrebare mai amuzanta sa zic asa. Ce parere ai de oamenii care stau cate 7-8 ore poate si mai mult la coada sa se roage si sa pupe niste moaste ?! Dar totusi, nu pot astepta 10 minute la o casa de marcat, incep sa faca galagie... Din ce am auzit, unele asa zise moaste, nici nu sunt ale celui sau acelor sfinti care sunt pomeniti de biserica, dar totusi lumea sta la coada. Eu unul ma consider credincios,bineinteles, nu ca acei oameni, dar sunt de parere ca statul la moaste pentru cateva oase nu este innregula, ci mai bine spui ca stai sa te rogi pentru tine,familia ta, si nu numai.

Edited by Gambit15
Link to comment
Share on other sites

Alex, ai putea sa imi recomanzi cateva smartwatch-uri? Ma intereseaza sa se conecteze la telefonul meu Samsung Galaxy S5 , sa imi pot citi notificarile pe ceas si sa aiba o baterie decenta. Vreau sa il folosesc la munca sa nu trebuiasca sa scot telefonul din buzunar pentru orice notificare primesc sau sa pot resping apelurile direct de pe ceas(nu vreau vorbesc la ceas) sau sa trimit mesaje de pe ceas. Multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

1. Când va fi disponibilă și la noi în țară o mașină cu Android Auto? Oare peste câțiva ani va fi și pe o Dacia?

2. Cum ți se pare parteneriatul dintre Fiat-Chrysler și Google?

3. Nintendo a anunțat că NX vine în martie 2017. Crezi că trebuiau să o lanseze odată cu noul PS4 și Xbox One?

 

Trimis de pe al meu LG-H815 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use