Clicky

Jump to content

#mobicast


Recommended Posts

1.Ce parere ai despre noul iphone se ?ce pret va avea si merita cumparat in locul unui iphone 6?

2.Ai auzit de nouile seriale The magicians si American crime storry? Ce parere ai despre ele?

3.Dar de American horror story?

4.Samsung galaxy note 5 nu o sa mai apara in Europa(stiu ca pe anumite site-uri exista ,dar eu zic la vodafone ,orange...)

 

Trimis de pe al meu LG-H955 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Salut Alex as dori daca poti sa imi raspunzi la urmatoarele intrebari:

1. Atunci cand cumperi o aplicatie din Playstore(gen Mineceaft Pocket Edition) se salveaza ca pe Steam astfel atunci cand readuci telefonul la setarile din fabrica sau dezinstalezi aplicatia sa o poti downloada gratuit?

2. Este ceva daca sunt genul de persoana care uraste modelele mainstream (gen Iphone Samsung) si tinde sa se orienteze catre ceva mai ieftin si mai bun (gen OnePlus Asus Lenovo), lumea care detine astfel de terminale spune ca sunt sarac si invidios pe "valoarea lor incontestabila".

3. Daca tu conduci un autobuz te opresti la 3 statii si urca 2 persoane apoi se dovedeste ca una era John Cena si cealalta Kim Jong Un urmand o lupta pe viata si pe moarte in decursul careia autobuzul derapeaza la care se adauga un adevarat showdown western ce implica un urs grizzly si pe Mihai Tristariu ce demonstreaza valoarea exacta a lui Pi astfel declarand ca face parte din Iluminatti iar ursul grizzly era defapt Jesus deghizat in Vladimir Putin atunci ce a mancat soferul la micul dejun?

PS : Ce parere ai despre aplicatia "Busuioc"?

 

f5abd7bb006820e59526ecf6a6dac53c.jpg

Edited by nero4comedy
Link to comment
Share on other sites

Salut alex . am posibilitatea de a alege unul din mai multe telefoane.  Te rog fa-mi un clasament dupa regula sa nu am lag si sa se miste rapid : Galaxy Alpha , Galaxy S5 NEO , iPhone 5s , si Galaxy A3 2016 Mersi ;)

2 . Spune-mi si mie ce sunt telefoanele Live Demo ? Galaxy S6 Live Demo e cel mai intalnit.

Edited by Dan Florin
Link to comment
Share on other sites

Buna alex, inca nu m-am decis ce telefon sa-mi aleg pt sfarsitul verii/inceputul toamnei!

Am ramas intre:

-LG V10

-HTC 10

-HTC M9 Plus

-Nexus 6p

-Samsung g. s6 edge+

 

-Xiaomi mi5 pro

Tu ce telefon mi-ai recomanda pt aceeasi perioada pana in 2600-2700 lei? Cerinte:

-ecran 2k

-fingerprint

-Camera foto excelenta

-Baterie buna

-materiale constructie.

-rezistenta la caderi(sunt neindemanatic)

 

 

P.S. Nu sunt fan samsung galaxy s7 edge deoarece mi se par foarte fragile!

Edited by Achim Kunțan
Link to comment
Share on other sites

În primul rand Htc 10 va costa peste 3000 lei. În al doilea rand S6 Edge + ar fi cam cel mai dintre cele de mai sus, dar e foarte alunecos. Nexus 6P are construcție solida, camera foarte buna și update-uri de la Google. Se încadrează foarte bine cerințelor tale și cred ca ar trebui sa îl iei în considerare. Pe de alta parte, are Snapdragon 810 care e mai rapid decât toate din lista ta, mai puțin S6 Edge+. Plus ca se cam încălzește. Pe de alta parte, citește review-urile de pe Mobilissimo și îți vei da seama car smerita. ;)

P.S. Dacă vrei și ceva inovație și super design, dar baterie cam slăbită, poți alege V10.

 

Trimis de pe Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Edited by pascaleandrei99
Link to comment
Share on other sites

Salut alex . am posibilitatea de a alege unul din mai multe telefoane.  Te rog fa-mi un clasament dupa regula sa se miste rapid fara lag : Galaxy Alpha , Galaxy S5 ,Galaxy S5 Neo ,  iPhone 5s 

2 . Spune-mi si mie ce sunt telefoanele Live Demo ? Galaxy S6 Live Demo e cel mai intalnit.

3. Crezi ca mai merita cumparat Galaxy Alpha in 2016? o sa se miste bine?

Edited by Dan Florin
Link to comment
Share on other sites

În primul rand Htc 10 va costa peste 3000 lei. În al doilea rand S6 Edge + ar fi cam cel mai dintre cele de mai sus, dar e foarte alunecos. Nexus 6P are construcție solida, camera foarte buna și update-uri de la Google. Se încadrează foarte bine cerințelor tale și cred ca ar trebui sa îl iei în considerare. Pe de alta parte, are Snapdragon 810 care e mai rapid decât toate din lista ta, mai puțin S6 Edge+. Plus ca se cam încălzește. Pe de alta parte, citește review-urile de pe Mobilissimo și îți vei da seama car smerita. ;)

P.S. Dacă vrei și ceva inovație și super design, dar baterie cam slăbită, poți alege V10.

 

Trimis de pe Sony Xperia Z3 Tablet Compact

cred ca am sa aleg totuși v10! adică eu am nevoie de camera audio ecran și îi foarte bun la aste plus designe-ul e foarte fain

Edited by Innoxius
scos citat
Link to comment
Share on other sites

1.Cam cât ar trebui să țină bateria, in medie, la un note 2?

2. Ce părere ai despre Linkin Park?

3. Contează dacă nu imi încarc telefonul cu încărcătorul original(cel din cutie). Am un încărcător cu 5V și 0.85 A și telefonul este un note 2 AT&T.

4. Cum îmi pot alege husa potrivită pentru un note 2?

Sent from my SAMSUNG-SGH-I317 using Tapatalk

Edited by Son Katakuna
Link to comment
Share on other sites

1. Top 3 aplicații de VOD pe care le folosești.

2. Cum ți se pare venirea în București a trupei Queen cu Adam Lambert ca și vocalist? Vei merge?

3. Ce serial crezi că avea nevoie de încă un sezon?

4. Vom ieși și noi din grupe la Euro 2016? Avem o grupă accesibilă din punctul meu de vedere.

 

Trimis de pe al meu LG-H815 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Salut Alex, de ce nu faci si un review la Microsoft 950 ca am vazut ca este un telefon cu adevarat foarte bun la toate capitolele nu mai zic de camera care se poate bate cu flagship-urile momentului sau ingenioasa functie continuum, am vazut la cineva aceasta functie pusa la treaba si chiar am ramas impresionat (un adevarat PC portabil).

Edited by Necdelux Dragon Necdelux
Link to comment
Share on other sites

-când primești în teste lg v10?

-crezi ca lg v10 va excela la o categorie?

-ce părere ai de vernee Apollo?

-care este telefonul pe care l-ai cumpără dacă ai avea un buget nelimitat(minus apple si samsung)???

-dacă ai avea șansa să regizezi un film cu buget nelimitat ce fel de film va fi și cu ce actori îl vei face?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use