Clicky

Jump to content

Sper sa nu o patim si aici

Recommended Posts

Problema de supravietuire a forumului!

Nu de alta, dar n-as mai suporta inca o data atata prostie.

Asta e mesajul trimis tuturor:

Te rugam sa citesti:

http://www.htc-club....re-a-forumului/

si cativa au produs postari de genul

Cu ce am gresit omule de ma ameninti,nu am mai intrat de mult aici!?
NU știu cum ați dedus, sau ce criterii aveți de a constata ca, eu am furnizat materiale fără drept de autor...Nu vreau ca site-ul meu sa fie blocat fără o motivație, bine întemeiată !
:)):)) :))
Daca ma luati cu bazaconii dintr'astea, chiar va rog sa-mi stergeti contul!
Auzi frate nu am postat nimic pe situl aceasta,doar am citit topicuri in privinta cu telefonul,nu inteleg de ce ma ameninti?nu am descarcat nimic de la voi!ce probleme aveti?

Astea in ciuda explicatiilor date de doi admini. Dar nu va impacientati. Si ei voteaza :))

AdSense se uita in textul din pagina si afiseaza reclamele functie de acesta. Daca in pagina scrie de cateva ori HTC, va afisa reclame cu HTC. De aceea analizeaza continutul paginilor si asa ajunge Google sa afle ca s-au postat prostioare.

Subscriu la cele de mai sus si in caz ca observ ceva va notific.

Later edit: oare trebuie sa ne modificam semnaturile? A mea face trimitere la niste ROM-uri. Astept verdict! Merci

Edited by dtatar

ROM-urile pot contine material cu drept de autor. XDA au fost aproape sa le fie inchis forumul pentru ca tot desteptii de la HTC i-au dat in judecata pentru ca distribuiau firmware-uri. Nu vreau sa fiu carcotas si rau, dar se pare ca orice prostie se intampla, HTC sunt implicati. In loc sa isi vada de treaba, sa castige cumva noi adepti si cumparatori, ii ataca si pe cei existenti.

Orice problema cu material copyright - pirat - warez, sa fie raportat imediat unui moderator, va fi sters in secunda urmatoare.

Sper sa nu revina si JailBreak ilegal, ca atunci am incurcat-o... :(