Clicky

Jump to content

Report

  • Similar Content

    • By caramida01
      Buna ziua!
      Am si eu o intrebare pentru voi, daca va pricepeti...
      Dezvoltatorii de software se concentreaza pe optimizarea sofware-ului pe hardware-ul nou aparut?
      De ce va intreb asta, pentru ca am un laptop cumparat acum 4 ani.
      La inceput a avut Windows 7 instalat + niste versiuni de programe care datau de la aparitia 7-ului, dupa l-am reinstalat eu cu niste versiuni de programe actuale, a mers struna, pana cand a aparut Windows 8.
      Atunci mi-am zis sa incerc sa instalez Windows 8 si sa pun programele care le-am avut prima data(cele de la aparitia 7-ului)
      Eu frecvent folosesc browserul Chrome, ceva VLC, ceva uTorrent.
      Am avut probleme cu aceste programe pe Windows 8, am fost nevoit sa le actualizez.
      Am folosit Chrome aproape de la aparitia lui + Adobe Flash Player pentru orice continut flash si vizionare clipurilor pe YouTube,iar acum in Chrome, ascult si acum muzica, si am observat ca la navigarea printre taburi muzica sacadeaza.
      O alta problema am observat-o in uTorrent, cand descarc ceva, scrie jos disk overloaded 100%, si sunt nevoit sa ies(Exit) din uTorrent si sa intru din nou in el pentru ca imi oscileaza viteza de download din cauza acelui overload, dar ma gandesc ca hard-ul nu are nici o problema pentru ca daca dau exit din uTorrent acel overload nu mai exista
       
    • By AlexB
      Vand Segate GoFlex Satellite nou. Extinde storage-ul iPhone-ului / iPad-ului / Android-ului cu 500Gb. A fost desigilat doar pentru ai face un update de firmware.
       
      Pret 600 lei! Poze. (In magazin e de la 950 lei)
      Contact: alex.bartis@gmail.com / 0757815983
    • By Stefan P.
      De ceva timp ma bate un gand sa-mi cumpar un HDD extern de cel putin 500GB, care sa nu depaseasca 450 RON si sa fie si trainic. Idei?
      Pana acum am gasit acest Seagate http://www.emag.ro/hdd-extern-seagate-expansion-1tb-2-5-5400-rpm-8mb-usb-2-0-negru-stbx1000200/pd/E9JWTBBBM/ de 1TB si fratele lui mai mic de 500GB http://www.emag.ro/hdd-extern-seagate-expansion-500gb-2-5-usb-3-0-negru-stbx500200/pd/EWSRTBBBM/. Ce credeti despre ele?
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use