Clicky

Jump to content

Planificare trasee


Arsinel Alexandru

Recommended Posts

Salutari! Vreau sa va cer o parere vis-a-vis de un traseu, banuind ca sunteti multi dintre voi sunteti mai plimbati prin Romanica cu masina. Eu vreau sa plec impreuna cu vara-miu spre Albena sau o statiune mai apropiata din Bulgaria..Sunny Beach, Nisipurile de aur. Plecarea se face din localitatea "Valea Stramba", judetul Harghita. Si va cer ajutorul cu un traseu, dar sa fie unul cat mai scurt si ca timp..banuiesc ca trebuie sa o iau pe partea cu Focsani, nu?Multumesc!

Edited by Arsinel Alexandru
Link to comment
Share on other sites

Pana in Bucuresti mergi sigur, de acolo ai 2 trasee disponibile din care alegi unul... da' si tu un search pe google maps si vezi tu mai bine despre ce e vorba

Ps: e frumos la albena, am fost acum cativa ani in vacanta acolo, vacanta placuta iti doresc !!!

fc4f82d82618a50b38b57d3b6ad778aa.jpg

 

Trimis de pe Samsung Galaxy S6 Edge folosind Tapatalk.

Edited by soare
Link to comment
Share on other sites

Soare, stiu, ca am fost si eu in Albena acum 9-10 ani si mi-a placut tare. Multumesc pentru traseul indicat! Speram sa gasesc un traseu mai scurt, caci cu siguranta nu voi face doar 8 ore prin tara, avand in vedere faptul ca ai multe comune cu 50, asta e prost la noi, faptul ca avem 3 autostrazi mari si late..Oricum, e de apreciat faptul ca mi-ai dat o idee de traseu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use