Clicky

Jump to content
Message added by Innoxius

Pentru a optimiza spatiul ocupat, va rugam sa inserati maxim 3 poze la o postare.

Recommended Posts

Slabut magazinul. Produse putine, preturi aproape ca pe la noi, unele mai scumpe, altele putin mai ieftine. N-aveau Mi Mix 2s sau Amazfit Stratos. Alea as fi vrut sa-l vad.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Exact. Daca tot sunt In Barcelona, am zis sa nu-l ratez. Pacat ca aduc prea putine produse, iar ca pret majoritatea sunt mai scumpe decat in magazinele de la noi.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca asta e singurul forum care vrea doar la orizontala. Pe alte forumuri se incarca cum trebuie pozele. Trebuie sa-l urechem pe Ervin.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Felicitări și să stăpânești cu bine noul device. Pozele sunt super ok.
Și eu sunt în dilemă pe ce să dau banii....

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Eu bat intre One Plus 6 si......in rest nehotarat inca.

Prima poza cu trandafirul a iesit excelent de bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu e vorba de aia. De aproape orice foto iese cu bokeh.
Cei cu camere multe obțin așa ceva și cu subiectul la distanță.982bc6b4c487151108e19e3dc0dff097.jpg

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da, eu obțin efect natural cam până într-un metru față de obiect. Problema e că, de cele mai multe ori, efectul obținut din 2 camere se poate vedea că nu e natural. Chiar dacă el e hardware la bază, este procesat/îmbinat software. Și cel din urmă dă rateuri la apreciat distanta și obiectele din fundal față de cel din prim-plan. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Similar Content

    • By Liviu Roşca
      M-am gândit să posteze fiecare poze cu eclipsa menționând localitatea și ora când a fost făcută fotografia.
       
      Încep eu.
       
      Râmnicu Sărat, ora 11:35

    • By alexbyshumacher
      Camera la samsung s4 are optiunea de slow motion ca la htc one?!!
    • By Stefan P.
      De curand m-am uitat si eu la detaliile catorva filme facute cu telefonul din dotare. Ce am observat: ziua One X-ul filmeaza cu doar 23fps, iar noaptea scade la 19fps. Mentionez faptul ca filmele sunt facute la 720p. Nu inteleg din ce cauza filmeaza cu asa mic framerate. In specificatii scrie ca filmeaza cu 30fps...
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Ar fi interesant sa postam pont-uri de week-end, evenimente, expozitii si alte chestii interesante (in imagini si video) unde ne-am putea simti bine dupa o saptamana de lucru.
       
      Incep eu cu C.A.C.I.B. Timisoara, care este in desfasurare la Padurea Verde din Lugojului (Timisoara).
       
      Iata cateva fotografii facute cu Galaxy Nexus-ul din dotare:




















  • Who's Online (See full list)

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use