Clicky

Jump to content

Black Friday 2015


Sp1tfire

Recommended Posts

Nu mai bine de mine că tund barba cu mașina de tuns fără grătar? 0 iritații, foarte rapid, fără spumă, diluant, etc. De pe la 16 ani procedez așa și n-am nici o treabă. Nici nu s-a indeșit barba așa tare, mă simt ca la liceu. :))

Eu la fel imi tund barba, chiar si capatâna cu masina de tuns cu/fara gratar.

Luna noiembrie nu ma barbieresc/tund barba de cativa ani, la mine e movember sau cum naiba se zice...

 

 

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Soundbar vreau si eu, nu stiu cand imi fac curaj sa-i zic nevestei ca : "chiar avem nevoie de asa ceva" prin casa. :D

 

 

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Am fost acum 2 săptămâni în Domo în Buzău și erau doar rafturile. :)) E mai fain acum. Raftul ăla cu Allview mai e? :))

 

Am primit confirmarea la trusa de burghie. Șmeeeeecher eMag. Acum 2 ani mi-au venit de Crăciun, acum am AWB în aceeași zi. De luni încep să pun icoane. :))

Link to comment
Share on other sites

Am luat și eu un HDD extern Toshiba de un TB de la altex la 220 de lei și un monitor AOC 23 INCH FHD IPS la 650 de lei. Aștept adevăratul Black Friday sa imi iau și un mouse steelseries rival 100.

Am pus ochii și pe câteva componente de la garaj. Cel mai mult mi-a atras atenția gtx970 la 1400 de lei, dar nu îmi permit.

Rămân la un r9 380 și am sa iau și carcasa NZXT S340 care are o reducere chiar bună, zic eu.

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mereu o sa fiu un pc gamer pentru ca seria counter strike nu o sa moara și în niciun caz nu se poate juca pe consolă!

Nu zic că dacă nu ar fi existat CS-UL as trece pe consolă. Nu am jucat și alte jocuri deoarece nu am avut un pc îndeajuns de bun ca sa le ruleze cu un frame rate decent. Plus ca PC-ul are nenumărate avantaje fata de console și nu stau sa le enumăr ca sunt prea multe.

Intru și eu în PC MASTER RACE. Sper că de săptămâna viitoare sa fiu un membru oficial și sa îmi construiesc singur PC-ul. :D

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Am luat și eu un HDD extern Toshiba de un TB de la altex la 220 de lei și un monitor AOC 23 INCH FHD IPS la 650 de lei. Aștept adevăratul Black Friday sa imi iau și un mouse steelseries rival 100.

Am pus ochii și pe câteva componente de la garaj. Cel mai mult mi-a atras atenția gtx970 la 1400 de lei, dar nu îmi permit.

Rămân la un r9 380 și am sa iau și carcasa NZXT S340 care are o reducere chiar bună, zic eu.

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

rival 100 a fost 140 ron la pcgarage

hdd extern seagate de 3tb este 400 lei la emag 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use