Clicky

Jump to content

Off Topic V3


Innoxius

Recommended Posts

Au vazut ei pe facebook...ca am pus poze...dar nornal ca tot ma intrebau unde sunt..

M-au urmarit pe toate retelele existente..inclusiv pe Google+

 

Sent from my XT1580 using Tapatalk

 

Stiu ca aveti copii..si ar trebui sa stiti mai bine..dar scopul meu e sa-i dezvat de nevoia de a-mi controla viata si deciziile..ceea ce ei fac...

Sunt de parere ca ar trebui sa ma maturizez si sa invat sa ma descurc si singur.

Link to comment
Share on other sites

Aha..mai plecam eu 11 ore cu trenul daca le spuneam? NU.

 

Am stiut cum sa gestionez situatia..si a fost bine.

 

Sunt foarte bun , foarte destept si foarte modest..stiu sa ma descurc si sa gestionez totul foarte bine.

 

Sent from my XT1580 using Tapatalk

 

Asa...cu o mama "psihopata" si un tata "libertin".. Asta-i adevarul.

Link to comment
Share on other sites

Eforturile mele susținute, documentate și pline de iubire de a o convinge că cititul de cărți electronice pe 6" e mai puțin obositor decât a celor fizice s-au dovedit degeaba.

Acum 3 minute: "Te rog să-ți iei o tabletă, să nu te mai văd că citești pe ecranul ăla mic!!!".

Așa că, la fix a venit http://www.mobilissimo.ro/stiri-tablete/ifa-2016-huawei-lanseaza-tableta-mediapad-m3-model-cu-acustica-harman-kardon-de-top-pret-de-350-de-euroPot eu să zic " Nu, dragă"? Pot eu să trec peste cuvântul consoartei? Pot eu să ratez o asemenea ocazie? De trei ori nu. Câți dintre voi ați avut norocul să vi se spună "Cumpără-ți cutare lucru" care să nu țină de strictul necesar? Ceea ce înțeleg ELE prin strict necesar ;)

Link to comment
Share on other sites

Heiii, voi de ce puteți sa adăugați noi comentarii chiar dacă topicul e închis?

 

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503

Cu ce te ajuta? Un topic inchis e un topic inchis..eu am postat pentru cine a intrebat...

In Tapatalk nu scrie daca este sau nu inchis topicul..scrie doar pe site.

 

Daca un topic se inchide..nu mai postam nici noi in el..logic. Asa ca e irelevant daca poti sau nu sa postezi acolo...

 

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aparent chinezii pot face ecrane transparente,de foarta buna calitate si la dimensiuni uriase.

De ce nu avem asa ceva pe telefoane?(ce-i drept trebuie sa vezi unde bagi restul componentelor nontransparente  :))  :))  :)) ) Si e mult peste ce-a lansat sony acum 7 ani (xperia pureness) plus ca e color!

Probabil pentru un telefon ar costa 200-300 dolari

 

Edited by Mihai
Link to comment
Share on other sites

Lansezi aplicatie pe android si pui rama de iphone sau de windows phone..succes 110% .

 

 

Acum parerea mea neavizata..fara sarcasm:

Daca ma uit la un screenshot de pe telefonul meu...imi pot da seama de un aspect ratio intre aplicatie si telefonul meu..chiar pe telefonul meu...imi dau seama cam cum se vede..corect?

Rama nu-si are rostul..parerea mea...

 

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Simona e în sfertuuuuuuuri.

 

My bad. Am uitat ca se joaca pana la 7. Și joc tenis de foarte mult timp..... Meciul e în desfășurare 6:5 Simona.

 

Over. Simona câștiga.

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503

Edited by pascaleandrei99
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use