Clicky

Jump to content

Modificari abonamente RED


Feri

Recommended Posts

Cam :/ eu am abonament la ei de 5 ani si nu cred ca se pune ca mai aveam cand era connex dar am plecat de la ei :)) si mi-au dublat tot din red 19 acum un an cand am prelungit pe 2 ani cu telefon.

 

Oricum la anul nu ma las usor,nu prelungesc fara 6gb minim de net :)) le zic ca am oferta de la basescu de net nelimitat sau gasesc eu ce sa le zic :))

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ofertele sunt diferite in aplicatie. Mie imi ofera red 19 cu 4 GB date, sotiei ii ofera cu 5 GB date. Oricum, e bine sa prelungesti telefonic dupa ce vorbesti cu cineva de la retentii, ofertele din aplicatie sunt cam naspa. Cel putin pentru numarul meu si al sotiei nu ma incanta.

 

Sent from my LG G3-D855

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am vazut niciodata nimic in aplicatie la oferte pentru numarul meu :-?? Si da,la telefon se pot juca cu abonamentele:D din cauza asta nu am putut da dau atunci iphoneul la buyback :/

 

LE: stiti cum pot modifica ce numar imi apare in myvodafone? Pentru ca acum ca am 2 numere imi apare doar cel nou si nici macar nu apare cel portat ci cel temporar... :/

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Edited by silvan14
Link to comment
Share on other sites

Daca ai ambele numere pe acelasi nume, ar trebui sa-ti apara. Mie imi apare si sim-ul pe care il am in alarma pentru care platesc 1 euro/lunar.

 

post-23-1446057309_thumb.jpg

 

Sent from my LG G3-D855

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eu nu am vazut niciodata nimic in aplicatie la oferte pentru numarul meu :-?? Si da,la telefon se pot juca cu abonamentele:D din cauza asta nu am putut da dau atunci iphoneul la buyback :/

 

LE: stiti cum pot modifica ce numar imi apare in myvodafone? Pentru ca acum ca am 2 numere imi apare doar cel nou si nici macar nu apare cel portat ci cel temporar... :/

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

   Numarul care apare in myvodafone este numar administrator.Setarea lui se face doar in departamentele Vodafone si poate fi oricare din cele asociate codului de abonat.

  Eu l-am rugat pe Tudor sa-mi inlocuiasca numarul de date cu noul numar de voce,ca numar administrator.

Edited by Ionuț
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Am primit următorul msg de la Vodafone "Vodafone iti face cadou net nelimitat national! Activeaza-ti bonusul la *100#, ramura Internet. Supernet 4G." La ce vor sa se refere? A primit cineva?

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pai daca alea sunt abonamente standard pentru clienti noi, mie la prelungire Red 15 trebuie sa-mi dea 12 GB de date, altfel nici nu discut

 

Sent from my LG G3-D855

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pai da-ne ceva sa vedem cu ochii nostri. Faptul ca au limitat pe x sau y care vorbea non-stop la telefon e ceva normal. Isi rezerva dreptul sa-ti taie teava, daca dormi cu telefonul deschis. Chiar daca am multe de obiectat impotriva celor de la Vodafone, sunt de acord cu politica asta. Vrei sa numeri tantarii de pe perete cu iubita nelimitat, trebuie sa platesti mai mult decat noi, cei care vorbim doar cand avem nevoie si nu putem, din cauza ca stau calare pe retea persoane de genul asta.

 

Sent from my LG G3-D855

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use