Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Bine că n-au făcut cei de la Apple studiu de fezabilitate cu ceva firmă de pe la noi că ieșea Apple Watch cu ecranul pe interior și antenă de radio AM cu drept de exclusivitate pentru Radio Antena Satelor pentru 6 luni și față de ceas cu Măruță preinstalată.

Bonus: Apple Watch Fer Edișăn and Watch Haur Edișăn.

:))

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Din ce citesc impresia lăsată nu e de bun augur. Astept sa-l vad totusi in realitate dar arata prea butucanos. La alte detalii s-a lucrat . Aparatul de muls bani adica accesoriile, dar si materiale sunt de calitate. Grosimea mă trage înapoi.

Pretul e putin spus exagerat. In banii aia sunt aproape de un Tissot automatic.

Nu e aceiasi categorie chiar dc Apple are ceas in denumire insa Tissot la mana are prestanta.

Dar cum ne-a invatat Apple pana in prezent, cresc pe masura ce castiga timp de pe urma cumpărătorilor. Îmbunătățirile aduse software ului sunt semnificative dupa prezentarea din iunie. Iar produsul hardware se imbunatateste de la generație la generatie.

Edited by danielcarpo
  • 2 weeks later...

Eu pana sa-l vad ma asteptam sa fie mai gros, mai inestetic. Dar pare chiar ok insa ce este drept este mult prea scump. Asta ca sa fiu finut si sa nu-i bag si scot de nesimtiti. Sa dai pe un accesoriu mai mult decât pe terminal insine e dubios cel Putin. Daca vor lucra la functiile sportive si muzica mai îndeaproape poate fi totusi un inlocuitor bun pentru ipod shuffle sau nano.