Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Da, Liviu, e putin cam scumpa la voi. Aici, in Calarasi, CE costa 1900.

Eu n-am inceput inca scoala pentru E, pentru ca nu vad sensul pana nu dau examen pentru C.

Si-asa am inteles ca aici se fac programari la traseu pe undeva prin august.

Asa incat, ce rost are sa fac acum conducere la E, cand nu poti da nici sala pentru categoria asta, pana nu treci sala si traseu de C.?

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Astazi sunt bucuros. Obosit, dar bucuros. Fiica-mea a luat bac-ul. Aplauze, va rog!   :)

Åžoc și groază. Un dezastru mai mare decât 10 crize ale refugiaților. Mi s-o gătat horinca pe care am cumpărat-o în Maramu'

Posted Images

In Piatra Neamt e cam 3000.

Vaslui - 2800-3000. :D

Stiti vreun program care sa tina telefonul pe silent doar pentru anumite persoane?

Spre exemplu:telefonul este dat pe profilul "general", suna normal. Luam pe Vasile si Ion. Se poate ca pentru Ion sa sune telefonul iar pentru Vasile nu? Pentru Vasile doar sa vibreze telefonul, fara zgomot. Aveti idee de asa ceva?

Da, eu am jucat. Muuuult. :D 

Stiti vreun program care sa tina telefonul pe silent doar pentru anumite persoane?

Spre exemplu:telefonul este dat pe profilul "general", suna normal. Luam pe Vasile si Ion. Se poate ca pentru Ion sa sune telefonul iar pentru Vasile nu? Pentru Vasile doar sa vibreze telefonul, fara zgomot. Aveti idee de asa ceva?

Nioooooi, daca vreți, putem juca online.

Eu am fost duminică seara în oraș si la o cafenea era unu ce se tot juca cu un prieten, avea tablă din aia mare, de lemn.

L.am întrebat dacă pot juca si eu o tura si spre surprinderea mea, într.o ora si câteva minute nu am reușit sa terminam, el joacă zilnic si eu n.am mai jucat de câțiva ani :)))

A trebuit sa plec, altfel cred ca ținea vreo 2h.

Da, eu am jucat. Muuuult. :D

Andrei, nu merge să setezi din contact direct, ce ton îi aplici contactului nedorit ?

Trimis de pe Note 4 SM-N910U

Exact. Pentru persoanele care nu vrei să sune telefonul (doar să vibreze) pui un ton de apel mut, să nu se audă nimic. Practic telefonul doar o să vibreze, asta presupunând că ai vibratiile activate pe profilul general.

Merge și pentru mesaje? Aici e buba mea. Ca vorbesc mereu prin sms și din cauza asta țin telefonul pe silent ca sa nu ma bata soneria aia la cap continuu și pierd destule apeluri din cauza asta. As vrea ca la unele persoane doar sa vibreze. Asta era ideea.

Cred ca o sa caut un ton pentru notificări fără prea mult zgomot. Poate reușesc sa găsesc unul fără sunet dar totuși telefonul sa vibreze. Ton de apel fără sunet. Paradoxul îl vreau! 😂

Uite aici special pentru tine ți-am făcut o notificare silențioasă. :D 320 kb/s ca să auzi liniștea mai bine. :))

https://www.dropbox.com/s/kjov7ilvrwmbxwi/liniste.mp3?dl=0

Mai poti taia din bași ? In rest e OK :D

Daca ti-a mai bagat sau ti-a mai scos din canale operatorul si folosesti decodor, se actualizeaza automat lista in functie de cum vrea operatorul. Daca folosesti card CI si faci o rescanare de canale, de asemenea se modifica lista.

Probabil se cere un G4. Cu piele :D

Poate ti-o schimba cablistul. Eu, in al meu TV pot sa setez sa faca update automat la intervale regulate. Nu l-am setat, ca am destule device-uri care fac doar ce le trece lor prin capul ala prost.

La Samsung stiu ca editam lista canalelor cum imi trecea mie prin cap cu ajutorul unui program pe PC, dar am renuntat. La cat ma uit eu la TV, e prea mare deranjul sa stau sa editez liste de fiecare data cand scanez sau apar/dispar canale.

eu caut digi 3 HD ca sa-l pun il loc la digi 3 simplu... si nu-l gasesc!

tuamne fereste sa fac o rescanare... ca ma bate tumnezo pana le asez iar cum imi plac

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use