Clicky

Jump to content

Report

  • Similar Content

    • By Tudose Iulian
      Buna ziua,
       
      Am un htc m8s de aproximativ un an si in aceasta dimineata ma confrunt prima oara cu aceasta problema. L-am lasat la incarcat deoarece se descarcase complet, si nu am fost atent dar beculet de notificare clipocea, l-am lasat peste noapte asa si dimineata la fel face, tin sa mentionez ca am incercat cu 2 incarcatoare diferite, atat in diferite prize cat si in laptop, acelasi rezultat. Am incercat sa tin apasat atat VOLUME UP + POWER 10 secunde de mai multe ori si nimic. Are cineva idee ce as putea sa fac, de preferat sa nu ajung cu el in service?
    • By forevertoday
      Salutare,
       
      Sunt in cautarea unui nou telefon si nu sunt tocmai decis.
      In principiu cel mai probabil o sa aleg intre M8 si S5, dar sunt deschis si la alte recomandari din partea voastra.
      As vrea ca telefonul sa aibe camera buna (folosita in special pe timp de zi), procesor minim quad core, si macar 2 gb ram.
       
      Probabil ca m-as fi decis spre HTC si nu as mai fi deschis acest topic in cazul in care nu citeam cateva pareri nu tocmai bune despre camera lui. Pe de alta parte, trebuie sa avem in vedere si materialul folosit la S5 (plastic), pe langa aliajul folosit de cei de la HTC,
       
      Una peste alta, voi ce ati recomanda?
       
    • By soare
      Vand LG G2 16GB ALB
       
      Telefonul este impecabil din toate punctele de vedere, este fabricat la sfarsitul lunii ianuarie.
       
      Aspect 10/10
      Performanta 10/10
      Bateria tine 2 zile
       
      Telefonul vine cu :
      - cutia originala
      - incarcator + cablu USB
      - cheia G pentru a deschide slotul pentru sim
      - husa de protectie
      - Android 4.4.2 Cloudy G3 V1.3 August
       
      Vand telefonul pentru ca vreau sa trec la LG G3. 
       
      PRET : 1.100 RON
      TELEFON : 0761511183
      ROG SI OFER SERIOZITATE ! 
       
      POZE

    • By AlexB
      Impecabil, ca nou, pachet complet cu toate accesoriile originale, + folie + husa HTC dual tone originala.
      Codat orange. 
       
      alex.bartis@gmail.com 0757815983
    • By AlexB
      Sony smartwatch, folosit, dar impecabil. Nu ma intereseaza schimburi.
      Pret: 350 lei
      Contact: alex.bartis@gmail.com 0757815983

  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use