Clicky

Jump to content

Doar noutăți la prima mână!


Recommended Posts

  • 2 months later...

Ups..Samsung e decadent, au dat-o in bara si cu ceva modele de masini de spalat, urmeaza poate TV-ri si alte dispozitive multimedia, nu e bine pentru ei ...

http://www.mediafax.ro/economic/un-nou-scandal-urias-la-samsung-gigantul-sud-coreean-obligat-sa-retraga-de-pe-piata-milioane-de-masini-de-spalat-ucigase-foto-15916881

Link to comment
Share on other sites

Adevarul este ca atunci cand o iei la vale nu ai cum sa urci pana nu ajungi in vale...mai au inca de coborat, parerea mea, urmeaza probabil si Apple, ce credeti ca ei sun mai norocosi?!

 

Trimis de pe al meu Mi-4c folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

Pai? S-au decis sa marturiseasca pana la urma incompetenta? Sau au copt un brainstorming in care au cautat niste termeni obositi de marketing ca sa explice lumii pe ocolite?

 

Stim cu totii care e problema. Graba a dus la masurarea incorecta a distantei dintre baterie si sasiu, bateria in timpul vietii isi mai schimba volumul, deh, ca oamenii :)) si daca lasau un loc mai mare, macar cativa zeci de microni, poate nu aveau bombe. Pentru ca nu toate telefoanele au explodat, tocmai pentru ca fiecare produs se comporta marginal diferit.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use