Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Ieri seară încă nu era deschis, probat personal. Redirecționarea era pe A10 adică Lugoj-Calafat via centura Lugoj.

Dar la ce trafic era + ceața deasa, am ales varianta Lugoj - Buziaș - Timișoara. Dacă tot era ceață, măcar era liber de trafic ;)

Sent from my LG G3

• Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

100.000 de postări pe forum! Vă mulțumesc!  

Salutare,   M-am gandit sa avem un topic in care sa punem link-uri legate de diferite evenimente din lume. Nu prin mereu stirile la timp, e un mod util de a mai afla cate ceva nou. Incercati sa post

In '86 au avut concert la Budapesta. La o betie studenteasca ne-am gandit cum ar fi sa trecem granita, sa mergem la concert si sa ne intoarcem la fel de ilegal. Noroc ca a fost destula bautura, ca poa

Posted Images

Temperaturi pozitive la Polul Nord. "Valul de caldura", provocat de furtuna Frank

La Polul Nord s-au inregistrat, miercuri, temperaturi pozitive, cuprinse intre 0 si 2 grade Celsius, cu circa 30 de grade mai mult decat ar fi normal in aceasta perioada a anului
  • 2 weeks later...

Azi se duce nevasta cu treabă la Alcatel. Ä‚ia chefuiau. Ca și corporatiștii, adică slab, cu suc și prăjituri. Ce e? Priveghi. Ce priveghi? De azi nu mai suntem Alcatel. Suntem Nokia.

Așa că, evenimentul zilei este că au plecat de la Jucu și s-au întors în Timișoara.

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Dell anunta finalizarea celei mai mari achizitii din istoria tehnologiei: 67 miliarde dolari pentru EMC Corporation

Omul asta a inceput intr-o camera de camin studentesc. Care e mai mica decat un garaj. Deci e mai tare decat Apple sau HP.

Mă gândeam că o să zici ceva de genul ăsta. Ai dreptate. Mă gândeam în primul post să spun că mai nou se ocupă si cu acei sateliți pentru distribuirea internetului în locurile unde nu e, dar asta o face acum când deja e companie mare. Să începi din prima cu hardware e mai greu.

Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk

• 3 weeks later...
  • 3 months later...