Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

100.000 de postări pe forum! Vă mulțumesc!  

Salutare,   M-am gandit sa avem un topic in care sa punem link-uri legate de diferite evenimente din lume. Nu prin mereu stirile la timp, e un mod util de a mai afla cate ceva nou. Incercati sa post

In '86 au avut concert la Budapesta. La o betie studenteasca ne-am gandit cum ar fi sa trecem granita, sa mergem la concert si sa ne intoarcem la fel de ilegal. Noroc ca a fost destula bautura, ca poa

Posted Images

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Vai, nu o sa mai stim ce pastile sa luam ? Nu o sa-i mai vedem pe cateniști ? Sunt distrus :D

Senatul a adoptat interzicerea publicitatii pentru medicamente la radio si televiziune. Legea merge la promulgare

Mai sa cred ca exista barbosul din norisori, dupa ce am citit stirea asta. E probabil singura stire buna despre el.

http://www.theverge.com/2015/12/17/10393288/pharma-pariah-martin-shkreli-arrested-on-suspicion-of-securities-fraud

Sent from my LG G3-D855

LIVE VIDEO GRATUIT, AICI | Norvegia - România, semifinala Campionatului Mondial de handbal feminin, la ora 21:45. 

http://www.dolce-sport.ro/sporturi/handbal/norvegia-romania-handbal-live-video.html

Dați naibii ăștia de la Google Maps. Azi s-a anunțat că de la 19:00 se dă drumul la circulație pe A1 Timișoara - Lugoj. Ieri verificasem harta și nu apăruse porțiunea, acum, cu o oră înainte de deschidere, apare. Nu pot să verific Here, că-s pe telefon și din browser mă trimite în aplicație.

Da, cum ma asteptam, Here nu stie. Probabil ia in considerare doar portiunile la care se taie panglica in campania electorala :D