Clicky

Jump to content

Navigation


Recommended Posts

Am verificat pe Copilot cele doua strazi de care spui tu.

Str Podul Inalt nu are numere alocate, iar Nae Leonard, are.

Asadar, se pare ca e destul de bun Copilot.

 

N-am mai facut print screen, banuiesc ca ma crezi pe cuvant. :P

Link to comment
Share on other sites

Eu testez aplicatiile de acasa. Nae Leonard e mult mai mare, se intinde prin vreo 3 cartiere, era culmea sa nu o aiba pe aia. iGO are toate strazile mici. La Copilot apare "fara nume" la strazile unde nu are informatii si e deranjant. Poate o pun si pe Play Store...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut!Pana la urma ce folosim pt navigatie?eu am igo care are o varianta "stretch" pt ecranele hd,nu se vede el hd,dar e pe 90% din ecran

Problema mea este ca plec in Asia,mai precis Filipine pentru o perioada mai lunga,si nu stiu ce sa iau sa aiba harti mai bunicele pt acolo.

ma ajuta cineva?

Link to comment
Share on other sites

Descarca Route66 de pe Play Store si pune-l sa ia hartile din Asia, poti sa navighezi asa. iGO are harti bunicele, poti sa le ai pe amandoua instalate.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Eu l-am pus pe card si am incercat sa-l instalez si urla dupa nu stiu ce fisiere.

Am luat kit-ul si l-am pus si pe telefon, am rulat apk-ul de pe card si se instaleaza perfect.

de unde? vreau si eu.pm? please?

 

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Foloseste cineva MapsWithMe Pro? Am vazut ca e la reducere in Google Play - 2 $. Ma incanta faptul ca merge offline si as cumpara-o.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Google Maps offline e praf, offline ai doar harta salvata si nu o poti folosi pentru navigare, nici pentru cautare. Varianta lite de la aplicatia asta nu dispune de optiunile pe care intr-adevar as vrea sa le testez, din pacate.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use