Clicky

Jump to content

Recuperare parola yahoo

neoloi

Recommended Posts

Salutare...

Vreau sa recuperez o parola de yahoo daca dau ca am uitat parola imi cere id si imi zice ca parola nu poate fi recuperata online...sa-i contacteZ...cum fac asta...stie cineva un mail unde pot sa le scriu??.

Multumesc!!!

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

Nu-ti stii secret question answers? Daca DA, intra aici si selecteaza "I have a problem with my password", introdu e-mailul si apoi raspunde la intrebari.

Daca NU citeste urmatoarele:

Iti zic de pe acum de ce ai nevoie:

• sa stii la ce ai fost abonat de pe acel mail;
  • cateva contacte;
  • Yahoo Customer Care <customercare-ar@cc.yahoo-inc.com> (aici parca am trimis);

Eu am reusit sa-mi recapat contul in cateva zile. Sincer nu ma asteptam, pentru ca nu e chiar asa usor sa dai de Yahoo! Customer Care si pentru nu credeam ca ma ajuta.

Daca nu o sa te ajuta via e-mail, mai incearca si: WikiHow - How to Contact Yahoo. Si daca e foarte important contul pentru tine, eu zic sa suni al ei.

Succes & La multi ani!  ;)

Edited by Adrian

Nu am ca era cel mai simplu

Nu merge acel email Adrian...nu exista...pfff unde naiba le pot scrie..., e 3 euro minutul sa-i sun..off aveam nevoie de un email...va rog...stie cineva

Eu am incetat sa folosesc yahoo din aceasta cauza... iti dau 3 intrebari pe care ar trebui cumva sa ti le amintesti ...peste un an sau doi , dar eu le uitam mereu .

Edited by Scootch98

Au fost usoare...dar am mai multi unchi , cu mai multe nume si mai multe animale de casa (si alea au mai multe nume 😂 ):P .

Si te lasa doar de 3 ori sa incerci , dupa iti blocheaza contul 24 de ore .

Edited by Scootch98

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use