Clicky

Jump to content
  1. Sebi

    Sebi

  2. LCM

    LCM

  3. Innoxius

    Innoxius

  4. Alpe d'Huez

    Alpe d'Huez

  5. Kali

    Kali

  6. Ionutzvip

    Ionutzvip

  7. alexcosmin

    alexcosmin

  • Similar Content

    • By austerus
      Baietii de la Orange au un site tare hot. Nu numai ca le ia saptamani in sir sa actualizeze factura platita, dar desi teoretic ar trebui sa te lase sa dezactivezi optiuni atasate abonamentului, in practica nici lucrul asta nu se intampla.
       
      Cum am avut un Blackberry pe care ulterior l-am vandut, am incercat sa dezactivez optiunea. Cei de la Serviciul Clienti imi spun ca se poate face online, din contul Orange de pe site. Bucuros, ma duc acolo si dau "dezactiveaza", confirm, mi se spune ca se va dezactiva la 11 iunie. Trece data respectiva, intru in cont si, surpriza: optiunea NU s-a dezactivat. Sun din nou, mi se spune ca a fost o eroare dar sa incerc din nou. Fac asta din nou, mi se da o noua data.
       
      Nici in data respectiva nu s-a dezactivat! Acum, pe factura mi s-a adaugat iar optiunea respectiva, desi ea ar fi trebuit dezactivata cu o luna in urma.
       
      O firma de hoti si un site de rahat, facut sa te fure pe cat posibil.
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Lansat in luna ianuarie, iata-l in sfarsit primit in teste pe cel mai nou smartphone al celor de la BlackBerry - BlackBerry Z10! Telefonul ruleaza noul OS al canadienilor, pe nume BlackBerry 10 OS si pot sa spun din capul locului ca m-a cucerit - imi aduce aminte de regretatul Meego! In continuare urmariti clipul scoaterii telefonului din cutie:
       

    • By Ilici Andrei
      Inca o dovada ca baietii de la QuickMobile sunt cei mai tari. Eu stiam ca, Q10 se va lansa pe undeva pe la sfarsitul lui mai- inceputul lui iunie. Iar el a sosit deja in oferta QuickMobile: http://www.quickmobile.ro/cauta/q10 . Si pe negru si pe alb( pe care nu l-am mai vazut pana acum).
       
      P.S. Scuze daca am incadrat topic-ul gresit, insa aici mi s-a parut cel mai potrivit. 
    • By Marius
      Stie careva cum pot face sa-mi recunoasca cartela de Digi pe blackberry, imi vede doar retelele vodafone,cosmote si orange. Telefonul mi l-am deblocat in seara asta eu, pana acum nu m-a preocupat tare mult sa-mi vada si alte retele in afara de astea 3. Deci ceva sfaturi care stiu rezolvarea la problema aceasta ?
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Cei de la BlackBerry au publicat ieri un clip cu noul lor OS, BlackBerry 10. Printre altele am remarcat tastatura virtuala integrata care mi se pare foarte interesanta ca si functionalitate. Voi ce parere aveti?
       
      Mai multe detalii pe site, clip mai jos:
       
      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JEPYYo0-gfc
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use