Clicky

Jump to content

HTC one mini 2(M8)


Recommended Posts

Salut,am un htc one mini 2 si intampin o problema,nu se instaleaza update-urile automat ale aplicatiilor chiar daca acestea sunt date pe auto,prin orice metoda fie wifi,mobile date.De exempu intru in google play si trebuie sa fac update la fiecare aplicatie manual.Google play nu le gaseste.I-am dat reset la setarile din fabricatie,am introdus iar contul de gmail etc am sperat sa recunoasca aplicatiile pe google play nimic.Stie cineva de la ce poate fi aceasta problema ?Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiam ca e GooglePlay de vina, pentru ca nu las update-uri automate la nicio aplicatie. Prefer sa le fac update cu manuta mea, pentru ca de multe ori update-urile au bug-uri

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu stiam ca e GooglePlay de vina, pentru ca nu las update-uri automate la nicio aplicatie. Prefer sa le fac update cu manuta mea, pentru ca de multe ori update-urile au bug-uri

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Me neither! Update automat e pentru "prețioși" care cred că tot ce-i nou/ultima varianta e bun.

Not true.

Sunt zeci de commenturi la aplicații în care utilizatorii acuză pierderi de date, pierderi de opțiuni utile, etc.

 

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use