Clicky

Jump to content

Jocuri Android de neratat!


Recommended Posts

Am in lista Asus FE380CG de 8", nu apare, doar pe Nexus 7 2013 pot, restul, pe nici o tableta nu il pot pune.

Note 10 e cu Snapdragon 800, dar sigur factorul incompatibilitate e rezolutia, banuiesc, P605 e 2560x1600. Jocurile Android abia sunt HD 720p.

Bine ca pe IOS merge :D 2048x1536

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

am luat fifa 15, nu se incinge deloc telefonul atunci cand joc ... se simte foarte foarte putin cald ...

cand am avut s3 si g2 stiu ca se incingeau rau de tot in joc ... bateria se duce cam 2-3% pe meci

Edited by soare
Link to comment
Share on other sites

Spre dezamagirea ta nu pot schimba durata reprizei, merge doar daca il cumpar ... dar cred ca este undeva la 3 min in trial...

c4b95e755ca1ec22b22a07c4c61673f3.jpg

 

Trimis de pe Note 3 N9005

Link to comment
Share on other sites

N-am de unde sa știu dacă l-ai cumpărat sau nu..

Trb sa fii mai concret.. "se duce 2-3% pe meci" e irelevant..

De ce nu zici și tu.. 5 min/10min..etc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
La recomandarea unui prieten am instalat pe telefon un joc , care in prima faza pare un joc simplu , banal si usor, dar care dupa cateva niveluri devine interesant si destul de greu  si care, (dupa parerea mea )  are efect asupra jucatorului asa  cum avea efect asa zis "renumitul Flappy Bird".

Spor la joc si nervi de otel...


 

Ca sa va faceti o idee ,cam despre ce joc este vorba , uitati-va ce scrie un user de pe alt forum unde am recomandat jocul :"L-am bagat si eu de cateva zile. Am descoperit ca stiu injuraturi pe care nu le auzisem din gura mea pana acum, la fel si colegii de camera"... :D 

Edited by pedro2767
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Asa o fi. Vedem pe 25. Eu n-am cumparat nici partea a doua. Daca e free expansiunea aia, probabil o sa ma risc sa cumpar si partea a doua.

 

Sent from my LG G3-D855

Link to comment
Share on other sites

Cam naspa ca nu exista aplicatie care sa detecteze reducerile la in-app purchases. Pentru aplicatii am AppDeals si AppSales, dar pentru in-app purchases probabil pot afla doar din articole de pe site-uri Android, daca e vorba de aplicatii cunoscute.

 

Sent from my LG G3-D855

Link to comment
Share on other sites

Avusesem cand eram mic pe un sagem my- x1 sau x2 parca, un joc cu niste păianjeni si eu trebuia sa ocup cat mai mult din plansa fara sa ma prinda păianjenul. Stie careva cum se numește? Scuze daca nu am postat unde trebuia

 

Trimis de pe al meu D6503 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use