Clicky

Jump to content

Jocuri Android de neratat!


Recommended Posts

Bine bine,dar eu zic ca in 7 ore ar trebuii sa se descarce 250 de mb.. sau cat are in total..

 

Am o tableta,care face cat un abonament de telefon pe o luna. :))
Serioux S716TAB,cam cat ocupa cu tot?! Ca am asa vreo 50 de jocuri si na,daca trebuie,le sacrific.^_^

Edited by Sebastian Tataran
Link to comment
Share on other sites

Are cam 260 de mb. In teorie ar fi trebuit sa-l descarce, daca mai ai liberi 500, insa stiu de la S2-ul meu ca sub 500 mb liberi incepea chinul cu erori de genul:lipsa de spatiu, indiferent ce aplicatie incercam sa instalez. Incearca sa stergi cache de la GooglePlay, poate a fost doar o eroare.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Are cam 260 de mb. In teorie ar fi trebuit sa-l descarce, daca mai ai liberi 500, insa stiu de la S2-ul meu ca sub 500 mb liberi incepea chinul cu erori de genul:lipsa de spatiu, indiferent ce aplicatie incercam sa instalez. Incearca sa stergi cache de la GooglePlay, poate a fost doar o eroare. Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Pai,am sters cache de acolo din setari,apk si magazin google play...Si mai am o problema,cand dau la clean master imi apare la sd card ca as avea in total 4gb dar defapt eu am doar un card de 2gb iar la memorie interna am 1gb din 4 cum este posibil?Si la setari imi arata la fel.Am mutat toate apk de pe sd pe stocare interna si cand am dat sa se downloadeze mi-a spus ca am spatiu insuficient,si acum,dupa ca am mutat apk pe sd sunt cu dewcarcarea fisierului aluia in bara de notificari...Mda,m-am uitat prin setari si am gasit 2 sectiuni cu stocare interna;una de 1gb si cealalta de 1,5gb care de fapt este cea alocata de sd card si incan una "EXTSD" DE 1,8 GB dar acolo nu pot instala nimic!Las mai jos niste printscreen-uri ca sa vedeti despre ce vorbesc,poate careva imi explica cum sta treaba cu memoria...

 

Screenshot_2013_11_21_18_15_14.png

 

Screenshot_2013_11_21_18_15_21.png

 

Screenshot_2013_11_21_18_15_26.png

 

Screenshot_2013_11_21_18_15_32.png

 

Sent from my 700D18 using Tapatalk

 

post-11625-138505018672_thumb.jpg

Edited by Sebastian Tataran
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A aparut Angry Birds Go, un joc de racing cu tema Angry Birds https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsgo. Pare destul de ok, vine si cu niste jucarii vandute separat care sunt compatibile cu anumite dispozitive.

Link to comment
Share on other sites

Angry Birds Go

Little Inferno

Anomaly 1 & 2

Bad Piggies HD

Badland (mortal)

Beach Buggy Blitz

Can Knockdown

Can Knockdown 3

Carmageddon

Catapult King

CSR Racing

Cut the Rope HD

Cuth the Rope Experiments HD

Cut the Rope Time Travel HD

The Room

Granny Smith

Hurry Up

Icomania

Jetpack Joyride

Logo Quiz

Manuganu

Mega Run

Mini Dash

Mini Motor Racing

Neon Shadow

Where's My Perry

POP Classic

Pudding Monsters HD

Puffle Launch

Rayman's Jungle

Revolt 1

Revolt 2

Riptide GP

Riptide GP 2

Robo5

Ski Safari

Sleepwalkers's Journey

Smash It

Smugglers

Sonic Jump

Sprinkle

Sprinkle Islands

Subway Surf

Temple Run

Temple Run 2

Temple Run Oz(cel mai fain dintre toate)

Kingdom Rush

Tiny Thief

Jack Lumber

Where's My Water

World of Goo

Wreck-it-Ralph

Sonic 1

Real Boxing

 

Cam astea le am acum în telefon. Mai îți recomand Nova 3, Bards Tale, Modern Combat 4, versiunile de GTA, Dead Trigger 1 și 2, AVP Evolution, Epoch, Wild Blood, NFS Most Wanted, Asphalt 7 & 8.

 

Acum stau la pândă după Cogs și Rayman Fiest Run, poate le prind la reducere. 

Link to comment
Share on other sites

Ai ceva nu glumă :D, mai multe decât am avut eu în PC de 4 ani :)).

Pe Nokia N9 am cam așa:

-NFS Shift (venit cu telefonul)

-Angry Birds (varianta cu plată)

-GT Racing Academy (plată-2,48 euro :D)

-Air Attack HD (plată)

-Protoxide (plată)

-Fillr (gratuit)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use