Clicky

Jump to content

Jocuri Android de neratat!


Recommended Posts

Mda, se pare ca ce-am vazut in prezentare pe un site erau cutscenes, nu gameplay. E fix acelasi tip de joc ca Blood & Glory 1 si 2 de la Glu Mobile.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut , nu stiu cati dintre voi cei de aici joaca MC:PE eu joc aproape in fiecare zi.Vreau sa joc cu varul meu in MP si nu stiu cum.Noi suntem conectati la aceeasi retea de Wi-Fi si am folosit si Poket Tools pt a da bind la IP meu de la telefon si nici cum nu vrea sa mearga.Aveti ceva idei?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am jucat acest joc pe o tableta a unui prieten ceva Serioux sau asa ceva cu ICS nu stiu sigur dar jocul este superb ,foarte bine realizat avea um pic de lag dar poate ca nu era atat de performata tableta dar este un super joc foarte tare iar deoarece este gratis este un plus dar este un ''freemium''

 

 

Am jucat acest joc pe o tableta a unui prieten, ceva Serioux sau asa ceva, cu ICS, nu stiu sigur, dar jocul este superb ,foarte bine realizat.

Avea um pic de lag, dar poate ca nu era atat de performata tableta, dar este un super joc foarte tare si, deoarece este gratis, este un plus, dar este un ''freemium''.

 

Cam asa ceva ar trebui. Am modificat doar punctuatia, dar propozitia ar trebui rescrisa, nu respecta nimic din modul de alcatuire a propozitiilor in limba romana. Dar pentru asta, e necesar sa te fi dus la scoala.

Nu mai abuza de conjunctia "dar".

Edited by mesersmith
Link to comment
Share on other sites

Jocul este destul de grozav l-am vazut pe youtube plus ca il are un coleg pe SIII  dar mi se pare mult mai bun ca si Asphalt 7 iar eu sunt fan asphalt , dar pare mai ''real'' si mai bine realizat decat asphalt iar soundtrack-ul este superb ,foarte foarte bun jocul

Link to comment
Share on other sites

Pai jocul l-am vazut pe Youtube si pot sa zic ca eset super desi eu sunt fan GTA (Pe PC) dar am vazut acest joc pe mobil si mi se pare foarte interesant desi are cateva probleme ,cu lag-ul sau ca se blocheaza (chrash) dar este la fel de superb ca si varitanta originala din 2001 care surprine un joc foarte interesant prin cele 60 si ceva misiuni (nu stiu prea bine pentru ca l-am jucat cu cativa ani in urma) cu o vasta zona de acoperit un New York modificat , si cu multe lucruri de facut (side misions,rampage,taxi,police) si este destul de relaxant jocut desi poate avea o grafica inferioara dar este un re-make pentru Android si IOS a celebrului joc din Seria Grand Thaft Auto a celor de la Rockstar North.

 

Schimba-ti modul in care scrii, altminteri o sa-ti sterg posturile.

Foloseste punctuatia limbii romane, pe cea chineza nu o intelegem.

Sunt curios ce ai facut la scoala. Probabil ca te-ai jucat pe telefon.

Edited by mesersmith
Link to comment
Share on other sites

5 dolari n-am dat pe niciun joc, le astept la reducere. Toate jocurile de succes apar eventual la oferta. Nu merita 5 pentru ca e prea repetitiv, dar 1 dolar nu-i bai. Presupun ca si-au dat seama si ei ca au pus un pret cam scump.

Link to comment
Share on other sites

Eu tot nu inteleg cum jucati voi shooter-e pe telefoane. Cum faceti cu controalele? Pentru ca miscarile sunt nefiresti si e un chin.

Spit-ule, iti plac shooter-ele pentru ca te antrenezi cu ele pentru vanatoare? :P :P

Link to comment
Share on other sites

Daca jocul are controale ca lumea, nu e un chin. Spre exemplu Dead Trigger e foarte usor de jucat. Poate la inceput ti se pare greu, dar apoi te obisnuiesti. Eu ma antrenez pentru vanatoare de mici, ca a venit primvara, dar Feri nu zice nimic de gratarul ala :(

Link to comment
Share on other sites

Eu am jocul pe Nexus7 si nu am pic de lag, totul se misca perfect, am editat niste fisiere si oglinzile masinii sunt cele reale acum. Sunt foarte multe curse de facut si asta imi place, nu poti sa te plictisesti repede.

Link to comment
Share on other sites

Si din cate am vauzt au inceput sa faca si update-uri. Sa vedem cum este acum ca nu l-am mai jucat dupa ce i-am facut update-ul. Se vede vreo diferenta la cei care au jucat si inainte dupa update ?

Link to comment
Share on other sites

Mai sunt NOVA si DeadSpace, au si ele control bun. Si sunt jocuri excelente pentru tablete.

 

Si intr-o luna sau doua, apare Dead Space 2 IOS si cred ca si Android. :D

Link to comment
Share on other sites

Trilogia Dead Space e fantastică pe console. Am incercat să cumpăr jocul și pe Android când era redus la 3 ron dar mi-a dat o eroare la download așa că i-am dat refund.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt fan  Angry Birds iar aceste este pe departe cel mai bun deoarce imi place si Stars Wars .

Este cel mai bun Angry Birds pana acum , mai bun decat Seasons ,Rio , si cel normal (deoarece au devenit plictisitoare dupa ceva timp)

Dar este un joc care merita jucat .

Link to comment
Share on other sites

Fruit Nija este un joc bun de jucat la plictiseala si poate da dependenta , dar cate o data cand ii vreme rea ,sau intr-o pauza cand nu am chef de nimic , merge .

Dar nu stiu de ce mi se mai blocheaza.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca problema cea mai mare e lipsa posibilității de backup , am deja 400 de "run" uri dar trebuie sa imi repar telefonul , cum imi salvez progresul?

Conectezi telefonul la pc, intri pe card, iar in fisierul Android, ai 2 foldere, obb si data, intr-un folder din astea 2 este alt folder cu salvarile jocului, dai copy si salvezi in pc, cea mai sigura solutie. Iar dupa, instalezi jocul, copii folderul pe telefon si ai rezolvat :) .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use