Clicky

Jump to content

Funny stuff


Andrei P.

Recommended Posts

Noi am avut prima oră și normal că am întârziat. N-am mai intrat și împreună cu un coleg, ne-am dus în clasă să scriem la mate. După ceva timp vine profa de engleză și ne spune că restul colegilor au absență fugită. :))))

 

Trimis de pe Nexus 7 2013

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa fi inteligent ca sa stii ce scrie acolo :) . Sa vezi c-o sa-i ia doar p-aia care nu se gandesc de ce scrie inteligence acolo;) , in meseria asta nu trebuie sa-ti pui prea multe intrebari :)) .

Apropo , azi se uita nepoata mea la niste desene , erau 90% romana si mai arunca cate un cuvant in engleza :| , gen thank you(cuvinte simple) , dar parca vad peste 5 ani ca in loc de "multumesc" trebuie sa spunem "thank you" ca asa s-a obisnuit generatia asta de la desenele tampite :| .

Link to comment
Share on other sites

45fc21106f95491262f090ec2706d409.jpg
Cine is recunoaște telefonul pe care l-a deținut aici?

29a58ea65d4431e9bcf2262e284bf0c6.jpg
Cineva isi asteapta Porția de cotlet!


Sent from my iPlaca using Tapatalk

Edited by Mihai
Link to comment
Share on other sites

Aici in russia pisicile au statut special, ele cred ca oamenii sunt slugile lor ca sa le hrănească si mângâie, nu invers!

 

 

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nu e numai in Rusia asa, e peste tot.

 

In poza cu telefoanele, sunt destule Symbian-uri, insa nu stiu daca e si Nokia 6600 (cel vechi) printre ele, sau Nokia 7650 pe care l-am avut inainte de N95.

Link to comment
Share on other sites

7650 era foarte rar in anii aia, eu primul mi l-am luat un 6260 o cârca de bani a fost, dupa am avut 6630 de la TIM, care este in poza de mai sus.

 

 

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eu nu l-am cumparat chiar imediat dupa lansare, era prin 2007 sau 2008 cand am pus mana pe el. Nu l-am folosit mult timp, cel pe care il aveam era putin defect fizic, bateria se ducea mult prea repede. L-am vandut si am cumparat un N6600. In poza din semnatura se vede si ce am avut dupa N6600.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use