Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fii român. Otrăvește fântâna. Arde recolta. Fugi în pădure. Votează multiplu. Bate-te pentru tigăi. Emigrează.

Probabil nu mergea Chromecast pe el și s-a supărat omul

Tareeeee....   Trimis de pe al meu Redmi Note 2 folosind Tapatalk

Posted Images

Nu, pentru ca exista cel putin un exemplu, undeva pe langa Curtici. Cand s-a pus problema, ca peste tot, sa mearga fiecare sa-si ia cate o caramida, cate o tigla din cladirile CAP-ului, oamenii au zis "Nu, noi nu vrem sa distrugem. Vrem sa ramana treaba asta si inginerul-sef sa conduca toata treaba". In Curtici s-a intamplat si acum, de la peste 200 ha si 75 de membri au ajuns la 2.500 de membri si peste 5.000 ha.

Ai sa razi, dar daca ramanea forma de asociere stil CAP si dupa revolutie, cred ca eram departe cu agricultura si cresterea animalelor.

Sent from my LG G3-D855

Cine să se asocieze de bună voie? Au luat toți ca hapsânii cât să nu poată să-l lucreze. Unde au ai mei porumb este un loc cultivat, unul nu. Trec hoții cu căruțele prin el ca pe DN, în echipaj. Fură mai bine de un sfert... Mama lor...

Vecinii mei sunt niște ciudați. Azi noapte pe la 3 mi-au bătut la ușă. Au bătut atât de tare încât m-am speriat și era să scap din mână bormașina.

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.
Mănânc cai? Qashqai!

Vecinii mei sunt niște ciudați. Azi noapte pe la 3 mi-au băut la ușă. Au băut atât de tare încât m-am speriat și era să scap din mână bormașina.

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

"Au baut atat de tare" sau "au batut atat de tare" sau "au baut atat de tare incat au batut atat de tare" ?

Si ce faceai tu cu bormasina la ora 3 noapte ? Esti un psycho, ceva ? Ca n-ai declarat asta la inscrierea pe forum.

Te rog sa te prezinti luni, ora 8:00, la camera 23, sa lamuresti toate astea.

"Au baut atat de tare" sau "au batut atat de tare" sau "au baut atat de tare incat au batut atat de tare" ?

.

da... swype pe tableta...

madarfacar!

APOI....

din categoria:

"nu ma intereseaza cine a facut canalizarea ma intereseaza cine a facut gardul"

post-499-0-80452200-1437887791_thumb.jpg