Clicky

Jump to content

Funny stuff


Andrei P.

Recommended Posts

Stiam că in loc de se "foloseste" k. Adica n-ai timp si in loc de 2 litere pui una. Va rog sa nu va simtiti jigniti, explicatiile sunt pentru generatia parintilor mei :D  Dar sa folosesti k in loc de c (adica o litera inlocuieste o litera), asta e superb. De fapt asta a vrut Academia Romana si si-au zis sa nu ne ia brusc cu schimbarea, ne-au trecut in etape :D

Link to comment
Share on other sites

:))))Faina fata, seamana cu Debby Ryan. Mai ales la minutul 0:20, in 16 wishes se comporta la fel.

Nu stiu daca e real, dar m-am amuzat copios. :))  https://www.facebook.com/TpuIntrebariStupide/photos/a.778050332260346.1073741834.485678898164159/782217595176953/?type=1&theater

Edited by Sebi
Link to comment
Share on other sites

Ce mă bucur că nu-s singurul care crede că tipa seamănă cu Debby Ryan. :D Inițial am crezut că e ea (am început să mă uit la serial fără să citesc distribuția. :lol: 

 

Chiar aș vrea de-asta lângă mine. Frumoasă, amuzantă...  :wub:

Link to comment
Share on other sites

Iesi putin din casa... si o sa vezi ca nu o sa vrei, o sa ai. ;)

Atatea fete frumoase sunt in tara asta, incat trebuie sa fii ori foarte prost, ori foarte misogin, ori foarte urat ca sa nu ai prietena..
Si nu, nu am prietena, da taceti. :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

N-am  găsit una care să corespundă aproape în totalitate. Dacă e frumoasă și amuzantă i se pune pata dintr-o dată, se supără și nu mai vorbește două zile până nu-ți ceri scuze (uneori nici atunci). În plus, unele m-au pus și-n situații nașpa...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use