Clicky

Jump to content

Off Topic V1

Recommended Posts

Rog administratorul de bloc sa mute Conversația noastra in spatiul dedicat de offtop. Nu prea mai sunt ursi prin zona, si Tatra nu prea sunt multe pe aici, Volvo, Man si kamaz etc. :))

Sent from my iPlaca using Tapatalk

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

De azi dimineata sunt tatic [emoji7] Nu pun poze cu bebelusa, ca poate se supara Google daca ii vede posteriorul [emoji1]   Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Începând de astăzi, am intrat în clubul posesorilor de permis. [emoji57]   Sent from my HTC One M8 using Tapatalk

De Ziua Națională e aranjat la Sângeorgiu de Pădure și la Fântânele. Acum strâng și haine și jucării de la toți angajații și prieteni antreprenori sa facem fericiti și copii cu părinți fără multe po

Posted Images

Daca nu sunt chinezarii ordinare, nu, nu afectează in nici un fel funcționarea telefonului.

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Edited by Gastarbeiter

chiar asa! http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/3216-oferte-promotii-preturi-speciale-noi-magazine/page-11&do=findComment&comment=96666

nu ma bruscati ca eu sunt un finut. am sentimente...

vreau un telefon micut si dragut in directa proportie cu dimensiunile mele: 195cm si 140kg (dimineata)

Aa , aproape de statie dupa ce-am iesit (ora 7) la 15 minute de scoala , bine ca nu am iesit devreme , am iesit ultimii. Femeia de servici facea curat si imi dusese telefonul la unul din directori , om fain ;).

Eu credeam ca-i in ghiozdan :) si zic : "hmm , hai sa-l scot" si dupa m-am intors dupa el cu un prieten spunand "sunt prost rau" :).

Edited by Scootch98

:)) dude , e un s5 , doar il vedea unu' de la o clasa "mai buna" si mi-l lua din mers. Am avut noroc :).

Si partea amuzanta e ca mai avea o fata telefonul acolo , dar a durut-o gura sa-mi spuna ca il am si eu :)).

A dracu , cand am stat cu ea , mi-a distrus si ultimul neuron , a vorbit 3 ore fara oprire 😥.

Edited by Scootch98

Eu încă folosesc ghiozdan.

Nu m-am travestit.

E mult mai ok sa umbli cu ghiozdan decât cu geanta din aia ce se pune pe un umăr.. Toată greutatea este împărțită și astfel peste ceva timp nu vei avea probleme cu spatele, în schimb la genți, treaba sta altfel..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use