Clicky

Jump to content

iPhone 6, 6 Plus si Apple Watch


Guest Deio

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Toate ca toate dar mi-a plăcut mult de tot cum arata 6+. Asa cum se îndoaie cum nu se îndoaie chiar arata excelent. Sunt sigur ca va castiga o cota buna din piata telefoanelor cu display f mare.

Link to comment
Share on other sites

Adica a fabletelor. Am mai spus asta, cred ca cei care isi doreau un Note cu iOS il vor cumpara. Nu vad trecand la 6 Plus utilizatori seriosi de Note (adica cei carora le place sa foloseasca la maxim telefonul).

Link to comment
Share on other sites

@Sebi , neimpresionat zicem noi cei care nu ne permitem sa il cumparam. Asa am zis si eu, dar cand i-a venit la prietenul mei iphone-ul am zis ca am atins cel mai frumos telefon, si asta pot zice si acum, e superb, crede-ma. Si se misca la fel precum arata

Link to comment
Share on other sites

Apăsați de două ori rapid butonul Adormire/Trezire.

https://help.apple.com/iphone/8/#/iph3c9947bf

 

Adica in anul 2014, pe telefonul unei firme care a reinventat touch-ul, daca telefonul e in stand-by, apesi de doua ori pe butonul on/off. Sau iti instalezi (cumperi ?) o aplicatie, pentru ca, nu-i asa, nenea Steve zicea ca pentru orice exista o aplicatie :D

Link to comment
Share on other sites

@Gabii, iphone-ul pentru mine inseamna fita, fita tata!

Daca vrei telefon din her, iti iei un hastece one m8/m7. Daca vrei neaparat ios, cumperi un aiped. Da aifoanele nu le suport, cu toate ca arata foarte bine pana la iphone 6.

Dirigu are iphone 5s, il foloseste pentru apeluri/sms/calculator/facebook. Ce ziceti, e ceva spalare pe creier prin prejur? :))

Edited by Sebi
Link to comment
Share on other sites

@Sebi , neimpresionat zicem noi cei care nu ne permitem sa il cumparam. Asa am zis si eu, dar cand i-a venit la prietenul mei iphone-ul am zis ca am atins cel mai frumos telefon, si asta pot zice si acum, e superb, crede-ma. Si se misca la fel precum arata

In sfarsit am si eu dreptate despre ceva. Chiar e frumos in ciuda mărimii. Eu având un Noki@ 1520 in comparatie directa. M-am uitat si la inserarea acelor antene si arata f bine. Din acelasi material ca plasticul din 5s. Sunt inserate f frumos. Displayului usor curbat si tehnica noua de laminare chiar creaza efectul de plutire a iconitelor.

 

As putea spune ca arata mai frumos ca Iphone 6. Asta strict hardware si calitatea palpabila.

 

Software nu ma pronunt pentru ca războiul IOS vs Android tine 100de ani lejer. E strict chestiune de preferința din punctul meu.

Apple a crescut mult prea mult cota de pret si sunt sigur ca o buna parte din posesori pe langa preferinta isi etaleaza si statutul social. Asta intelegand ei prin posesia unui telefon .

 

Si uite asa au crescut pretul si ceilalti producători...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am pipait si eu un iPhone 6 in carne si oase sau mai bine zis in tabla si sticla. Pot sa spun ca, desi nu voi trece niciodata in tabara Apple, iPhone 6 arata intr-un mare fel. Mi se pare cel mai reusit design al lor. Un pic prea subtire pentru gustul meu, dar ca design bate orice telefon Android pe care l-am vazut pana acum. Asta e doar parerea mea subiectiva, nu dati cu pietre

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use