Clicky

Jump to content

Aplicatii/jocuri cu plata, care sunt oferite la reducere sau gratuit


Recommended Posts

Inseamna ca au scos versiunea cu plata si au bagat-o pe cea freemium. Pe GooglePlay daca postezi o aplicatie cu plata nu o mai poti face free. O poti vinde la pret redus, minim 0.99 dolari, sau mai jos daca e o promotie facuta de Google, cum a fost cea cu aplicatii la 10 centi.

 

Sent from my LG G3-D855

Link to comment
Share on other sites

"Pe google play daca postezi o aplicatie cu plata nu o mai poti face free."

Iacata ca astia au reusit.. cum e posibil? :))

Simplu, au scos varianta cu plata si au urcat alta. Nu mai e aceeasi.

 

Sent from my LG G3-D855

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca aici se posteaza dar cine vrea un navigator, este gratis zilele astea maps.me pro din appstore si play market, este bun pentru călătorii in străinătate si merge offline.

 

 

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

O am instalată pe ipad de ceva timp, dar nu am avut ocazia sa-o probez pe câmpul luptei, merita încercata ca oricare apps oferită gratis, ca de sters nu-i mare problema! :D

 

 

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nu-i la reducere, dar e nou si fanii inflacarati cred ca vor plati 5 dolari, daca vor sa aiba primul episod din Game of Thrones. Pentru cei care nu stiu, jocurile celor de la Telltale sunt un fel de povesti interactive in care deciziile luate de tine afecteaza cursul jocului

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telltalegames.gameofthrones100

 

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Google ruleaza o promotie de sarbatori. Sunt aplicatii chiar si la pretul de 15-25 centi. Momentan nu exista o pagina oficiala sa le vedem pe toate. Mi-am cumparat Leo's Fortune si Goat Simulator la 1 dolar/bucata.

 

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Similar Content

    • By Liviu Roşca
      ... sau cel puțin încearcă. Pe scurt. Prin Ianuarie apărea proiectul pe kickstarter. Era vorba despre un dock pentru telefon cu ieșire HDMI și aplicația propriu-zisă. N-au strâns suma de 100.000 de dolari cât cereau dar totuși aplicația este publică pe google play de ceva timp în versiune foarte beta. Mai are bug-uri.
       
      În mare parte aplicația este un launcher ceva mai diferit față de un launcher obișnuit de android. Interfața este gândită să arate ca cea a unui desktop fiind destul de greu de nimerit pictogramele chiar și pe tabletă în lipsa unui mouse.
       
      Launcher-ul are câteva aplicații incluse, momentan un browser, calculator, un file manager și un joc. Mi-a mai găsit câteva aplicații compatibile cu funcțiile de windows manager dar mai apar buguri. Restul aplicațiilor pot fi folosite doar în mod full-screen.
       
      Eu am încercat cu screen mirroring pe chromecast + mouse. Per total aplicația are intenții bune și ar fi utilă dar mai trebuie lucrat la ea. Mult.
       
      Link google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andromium.os
       
      Site oficial: http://www.andromiumos.com



    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Cortana pentru Android
       
      Îl puteți descărca de aici:
       
      com.microsoft.cortana.apk
       

       
       
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Folosiți Pushbullet? https://www.pushbullet.com/channel?tag=mobilissimo
       
      Pushbullet este un sistem de notificări cross-platform, care permite de exemplu în cazul link-ului de mai sus, ”împingerea” de notificări chiar și pe PC sau laptop. Practic primiți notificări legat de noile articole ce apar pe Mobilissimo.ro (și nu numai). Evident notificările apar și pe iOS sau dispozitivul Android. În afară de acest lucru, prin Pushbullet puteți face copy pe telefon și da paste pe Desktop PC. Printre funcții mai aveți și notificări ale SMS-urilor primite și chiar puteți scrie un SMS din aplicația instalată pe laptop de exemplu, care va livra mesajul prin push via telefon. Recomand cu căldură aplicația! E disponibilă spre descărcare aici: https://www.pushbullet.com/apps
       

    • By Liviu Roşca
      De câteva zile cei de la Facebook au lansat o aplicație mai prietenoasă cu telefoanele cu Android mai vechi sau pentru cei care n-au nevoie de o aplicație pe 50 de mb care face date de fundal pentru a îți trimite în timp real notificare pentru fotografia cu o pisică drăguță trimisă de o colegă de servici.
      Pe scurt, aplicația nu se găsește în Google Play deci vă descurcați voi. Este gratis dar disponibilă oficial prin țări din lumea a 3-a, altele decât România.
      Până acum foloseam browserul cu bookmark m.facebook.com dar varianta asta e mai rapidă, atât ca acces cât și ca navigare printre postări sau alte tab-uri.
      *a trebuit să activez fake locations ca să meargă










    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Google Maps 9.0.0 APK, lauti de aici:
       
      com.google.android.apps.maps-9.0.0-900029124-minAPI18.apk
       
       


  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use