Clicky

Jump to content

Invitație Oneplus One DISPONIBILÄ‚

Recommended Posts

Cheltuiala va fi mare, in caz de defecte, dar tinand cont de istoricul impecabil al telefoanelor mele (in afara de S4-ul pe care l-am inecat), sper sa n-am probleme cu un eventual OnePlusOne.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

• Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

L- am primit!! Prima impresie: oauu da' mare mai îi! După puțin butonat ( vreo 3 ore ) că o venit cu doar 40% ,îi mai rapid decât n5 ,nu se încălzește, face totul la fix!!! Dar nu poți lucra aproape n

Ce-i aici ? Discovery Investigation ? auzi treabă, să stai la plajă și tu și telefonul, mâine poimâine îl scoți la o bere și torni pe el ca să bea cu tine.

Puteti folosi un serviciu de mail forwarding din Europa. Va va costa in jur de 50 euro in plus, cu pret de transport cu tot.   Practic veti avea o adresa de UK, de unde vi se va redirectiona contra

Posted Images

Eu pana acum nu am avut probleme cu nici un device ... Fie ca l-am cumparat nou sau second ... Nu inteleg de ce va este frica de garantia pentru oneplus, pana acum nimeni nu a avut nici o problema cu telefonul legat de partea hardware

Edited by soare

WTF! Nu mai bine direct în cuptorul cu microunde? :))

Pentru ca pe cel care a spus asta il cheama "soare". Daca il chema "cuptor cu microunde", atunci se tinea in cuptorul cu microunde :))

Adica i le dati toti lui, sa le tina.

Deci vad ca sunt tot sfelu mituri pe tema ecranului galben , eu stiam de alta varianta, un posesor de OPO si-a pus telefon la incarcat 12 sau 24 de oare parca si tot in perioada a pus sa ruleze un video cat se poate de lung non-stop si apoi cica a disparut  pata galbena .