Clicky

Jump to content
  • Similar Content

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Scoatem din cutie tableta Cube iWork 10, dar scoatem din cutie şi tastatura sa vândută separat. Tableta de 10.1 inch este un model dual OS, care rulează Windows 10 şi Android 5.1 şi vine la preţul de 169.99 dolari la Banggood.com. Noi avem un cupon pentru voi, cu discount de 20%, dacă folosiţi codul b99594. Tastatura costă 54.29 dolari la acelaşi retailer. Tableta oferă un procesor Intel Atom X5, 4 GB RAM, 64 GB stocare şi două camere de 2 MP.
      ► BangGood: http://mbls.ro/2wuJrRg (cupon -20%: b99594)
      ► Gearbest: http://mbls.ro/2fivYch
      ► Geekbuying: http://mbls.ro/2vun29V
       

























    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Chuwi Vi8 Plus
       
      Mobilissimo.ro prezintă tableta Chuwi Vi8 Plus, un model ce costă doar 90 de dolari și rulează Windows 10. Terminalul are un ecran de 8 inch, cu rezoluție de 1280 x 800 pixeli, iar la bord se află un procesor Intel Atom X5-Z8300, plus 2 GB RAM, port USB Type-C și 32 GB stocare. Primim și două camere de 2 MP și ieșire HDMI. Am explicat în clip și cum se comandă produsul și care sunt taxele aferente transportului.
       
      Prețul actualizat al lui Chuwi Vi8 Plus, poate fi aflat de aici.
       
       
      Chuwi Vi8 Plus Unboxing
       


       
       
      Chuwi Vi8 Plus Review
       
      curând
       
       
      Chuwi Vi8 Plus Galerie Foto
       

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Xiaomi Mi Pad 2
       
      Mobilissimo.ro prezintă tableta Xiaomi Mi Pad 2, lansată în luna noiembrie a anului trecut. Acest model costă doar 186 de dolari la GearBest.com și vine cu un ecran de 7.9 inch, cu rezoluție de 2048 x 1536 pixeli, dar și un șasiu metalic elegant și solid. La bord se află 2 GB RAM, 16 GB stocare și un procesor Intel Atom X5, plus o cameră principală de 8 MP. Din acest clip aflați și care e modalitatea mai ușoară de livrare pentru acest device și taxele aferente.
       
      Xiaomi Mi Pad 2 unboxing
       


       
       
      Xiaomi Mi Pad 2 Review
       


       
       
      Xiaomi Mi Pad 2 Galerie Foto
       

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Cube i7 Remix
       
      Mobilissimo.ro prezintă tableta Cube i7, un terminal cu diagonală de 11.6 inch și rezoluție Full HD. Acest model costă 180 de dolari la Gearbest și vine cu 2 GB RAM, 32 GB stocare și rulează Remix OS. Platforma e bazată pe Android și aduce elemente specifice unui desktop OS, precum un taskbar, ferestre redimensionabile și suport pentru click dreapta cu mouse.
       
      Cube i7 Remix prețuri actualizate:
       
      Gearbest.com
       
       
      Cube i7 Remix Unboxing
       


       
       
      Cube i7 Remix Review
       


       
       
      Cube i7 Remix Galerie Foto
       

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Asus ZenPad 7.0
       
      Mobilissimo.ro prezintă tableta ASUS ZenPad 7.0, în varianta Z370C. Terminalul costă de la 679 lei în sus la eMAG.ro și vine cu un display de 7 inch, cu rezoluție de 1280 x 800 pixeli, procesor Intel Atom X3 și 2 GB RAM. Avem parte și de carcase interschimbabile, care aduc la pachet extra difuzoare sau extra baterie. Tableta oferă și 16 GB stocare și cântărește 272 grame.
       
      Asus ZenPad 7.0 prețuri actualizate:
      eMAG.ro Flanco.ro Altex.ro Compari.ro  
      Asus ZenPad 7.0 Unboxing
       


       
       
      Asus ZenPad 7.0 Review
       


       
       
      Asus ZenPad 7.0 Galerie Foto
       

  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use