Clicky

Jump to content

Note 2 sau Note 3?


Recommended Posts

2 zile.

Dacă ai răbdare să cauți pe forum, vei găsi prtscreen cu durata bateriei.

Da, sunt mândru de el, pot spune ca Samsung a reușit să scoată un terminal super ok cu Note 2.

 

 

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Note 2 e un telefon bun, reusit se poate spune, cu toate ca e mare. Note 3 a fost si mai bun, dar semnificativ mai scump si nu pentru toti renta diferenta.

Note 4 va fi extrem de interesant, cocaina de scump si inutil de dotat cu ecran QHD si procesor sugativa.

Link to comment
Share on other sites

Note 2 e un telefon bun, reusit se poate spune, cu toate ca e mare. Note 3 a fost si mai bun, dar semnificativ mai scump si nu pentru toti renta diferenta.

Note 4 va fi extrem de interesant, cocaina de scump si inutil de dotat cu ecran QHD si procesor sugativa.

Pt mine nu renta să trec de la Note 2 la Note 3 ;)

La ora asta am mai multe pe Note 2 decât ce este pe Note 3. Și asta datorita ca am custom rom.

 

PS. Anul ăsta merg pe LG G3 ;)

 

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Similar Content

    • By Dan Farcas
      Salut,
      Am un galaxy note 3 luat de la telefonultau.eu si e cu CSC de franta (XEF) si nu mai primeste odata lollipop, stie cineva daca il va primi? sau daca nu stie cineva cum pot baga lollipop in alt mod?
    • By Mihai13
      Salut!
      Am si eu un Samsung Note 2 si nu stiu daca update-ul la Android 4.4 a fost lansat la vre-un operator de telefonie din Romania.
      In India, Sua, prin Europa, am vazut pe net ca exista de la inceputul lunii mai, dar nu si in Romania?!
      Eu am varianta COA (cosmote, desi e luat "la liber" de la emag). Nici prin kies, nici prin coa nu apare nimic nou sub Soare.
      Stiu, o sa-mi spuneti de odin. Dar ce rost are complicatia cand , sper, ca va fi lansat pe varianta oficiala, fara atatea riscuri de "efecte secundare"?
      Ma gandeam ca poate la orange (oro) sau Vodafone a fost lansat?!
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use