Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Acum conteaza la ce vrei sa.l folosesti mai mult telefonul. Lumina 925 e mai mult pentru poze, are o camera foarte ok, pe cand N5 are procesor baban + 2gb de ram... Mai mult pentru jocuri , multi tasking, va primi multe update-uri de acum încolo. Si lumina 925 e bun pentru multi tasking, dar nu ai arătarea aplicatii in windows store. Ti.am zis, conteaza la ce vrei sa îl folosesti

 

Trimis de le telefon ca laptop-ul mergea ca ceapa.

Link to comment
Share on other sites

Dacă vrei un telefon bun pentru toate ,internet,jocuiri,aplicații cât și servicii Google , atunci N5

Dacă dorești un telefon care are o cameră foarte bună ,și folosesti mai mult aplicațiile de la Microsoft, outlook,hotmail,skype plus un design mai bunș (cel puțin din punctul meu de vedere) atunci alege Lumia fară să te mai gandești.

Link to comment
Share on other sites

Dacă vrei un telefon bun pentru toate ,internet,jocuiri,aplicații cât și servicii Google , atunci N5

Dacă dorești un telefon care are o cameră foarte bună ,și folosesti mai mult aplicațiile de la Microsoft, outlook,hotmail,skype plus un design mai bunș (cel puțin din punctul meu de vedere) atunci alege Lumia fară să te mai gandești.

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use