Clicky

Jump to content

Recommended Posts

LG are din nou parte de atentia publicului. Conform zvonurilor un succesor al lui LG GFlex va aparea in primul sfert al anului urmator.

Vedem astfel ca zvonurile apar mai repede despre telefoane ce urmeaza a fi lansate dupa aproape un an, LG G Flex inca este un telefon high end, inca este nou, si deja se vorbeste despre succesorul lui.

In orice caz, sunt curios ce credeti si voi despre ecranele curbate, eventual telefoane care se pot indoi.

Edited by Ethereal

Am fost si eu socat acum ceva timp cand l-am vazut la 2200 de lei stiind ca era undeva la 3000. Oricum, la noi in tara cel putin se gasea destul de greu expus si nici nu se poate spune ca a avut foarte multa publicitate. Cred ca urmatorul va fi mai promovat, presupunand ca vor reusi sa scape de problema cu damburile de pe ecran ce apar in urma flexarii..

overclockit.wordpress.com-tehnologie pe limba ta

• 1 month later...

http://www.pcadvisor.co.uk/news/mobile-phone/3521133/lg-g-flex-2-gets-release-date-specs/

Unul din primele telefoane facute din argint? Sau, oricum, dintr-un metal ce imita acest material?

Si tot vad ca se vorbeste peste tot despre o functie inovativa. Sa nu fie iar un punct de marketing ca sa atraga mai mult sau sa se vorbeasca mai mult despre LG G Flex 2.

• 2 weeks later...

Poate la "Romanii n-au talent".

Oricum LG fac telefoane bune.Bloatware la minim,interfata minimalista(ma refer la G3).Daca ar adopta aceeasi strategie la G Flex 2 ca si la G3 adica interfata noua,aplicatii putine preinstalate,stabilitate,hardware puternic si pret mic ar putea da lovitura.Design-ul "curved" este apreciat de unii,iar multi din cei care au cumparat si le-a placut primul G Flex ii vor cumpara si succesorul.Dar aceasta este strict parerea mea.

Edited by Innoxius
vezi mai jos