Clicky

Jump to content

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine


Master_B

Recommended Posts

Andrei P.

In sfarsit am intrat in posesia lor, dupa ce le-am comandat in noiembrie. Sunt ok ca si constructie si probabil pot fi folosite in loc de casca bluetooth pentru convorbiri telefonice, dar ca sa asculti muzica in niciun caz. N-au nicio urma de bass. Greu de sincronizat intre ele (a trebuit sa caut un tutorial pe YouTube), delay mare intre audio si video. In concluzie, niste mizerii. Am avut si inca am diverse produse de la Xiaomi, dar cu castile astea au dat-o in bara.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


N-am primit notificare, dar mersi de părere. Nu mai pierd 30 de dolari cu astea.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum sa dau tag de pe Tapatalk ca numele tau are pauza, la altii merge sa pun @ in fata numelor. Nu merita sa cheltui banii pe ele, mai bine te orientezi catre altceva care sa nu sune ca o vuvuzela.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.evomag.ro/componente-pc-solid-state-drive-ssd/intel-ssd-intel-545-series-128gb-m.2-2280-sata-iii-600-3612382.html
SSD Intel 545 Series, 128GB, M.2 2280, Sata III 600=129 lei
În noiembrie am dat 300 lei pe el.

ONEPLUS A6013 Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

eMag avea un SSD de 512 lei la preţ bun, serie Intel mai veche, 660p (link). Acum e 449, dar parcă era mai mic weekend-ul trecut, sub 450 lei. eMag modifică preţurile şi-n funcţie de interes/cerere, mai nou.

Link to comment
Share on other sites

Problema e ca diferă conectica, după cum am spus și pe alt forum, din cauza aceasta ajung retururi și apoi resigilate, pentru că nu sunt atenți la ce cumpără. Spre exemplu ssd postat de mine merge pe laptopul meu y520, cel postat de tine nu merge. Chiar dacă este M2.

ONEPLUS A6013 Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da, ai dreptate. Sunt mai multe tipuri de SSD-uri. Cel puţin la desktopul meu se potriveşte modelul de la Intel. Ar trebui să verificaţi foarte bine tipul de SSD care se potriveşte. Pe mine mă interesa unul de măcar 256, dacă nu chiar de 512 GB, ca în link-ul postat de mine.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Mihai said:

Sunt mai multe tipuri de SSD-uri

Și socket și PCI și ventilatoare.... Dar ne plângem doar de fragmentarea Android :D

Sunt în procedura de tatonare pentru un nou PC și mă doare capul la câte trebuie să fii atent. Când m-am hotărât cât de cât, hopa, că poate nu încape cooler-ul de radiatorul memoriei sau placa PCI 😈

Link to comment
Share on other sites

Și socket și PCI și ventilatoare.... Dar ne plângem doar de fragmentarea Android
Sunt în procedura de tatonare pentru un nou PC și mă doare capul la câte trebuie să fii atent. Când m-am hotărât cât de cât, hopa, că poate nu încape cooler-ul de radiatorul memoriei sau placa PCI

Alege răcire cu lichid aka răcire cu apă. Nu îți vei mai bate capul cu radiatoare și va fi mult mai silențios.

Sent from my BTV-W09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

"Asociației de locatari" îi trebuie un laptop gen Legion Y520 cu dublă răcire, aer și pipe, să nu se mai încurce cu detalii tehnice gen că îi udă fișierele :D Acum depinde și de ce bani dispune asociația! Costă în jur de 3000 lei.
Cam așa arată când îl câștigi la capace de bere :D IMG_20171118_142856.jpgIMG_20171118_142900.jpgMVIMG_20180816_154642.jpg

ONEPLUS A6013 Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Telefoanele vechi nu vor trece prea curând şi din păcate nici măcar toate noile telefoane nu au Type C. Mă uitam ieri la controller-ul de PS4, nici el nu are Type C. Poate va avea controller-ul de PS5.

Link to comment
Share on other sites

Sunt convins ca vor mai trece ani pana la adoptia totala. Daca la telefoane trendul e clar, din pacate la alte electronice microusb inca e majoritar.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dacă aveț iPhone (io m-am)
Dacă vă trebe (mie nu-mi trebe)

http://m.domo.ro/gadgeturi/camera-insta-360-nano-pentru-iphone-white-pNCsyMDUp-l/?utm_source=news&utm_medium=news&utm_campaign=882a5c807832ec5f17a32c777f058e1dab2.jpg

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hmm, în România este disponibilă oferta aceasta? Amărât cum e, e un laptop totuși. Încă nu a motive să-mi schimb G6-le dar este o ofertă interesantă.

LE: Modelul laptop-ului: Acer Chromebook 16GB 11” (ACERCB3-132 11)

site-ul google cu oferta și unde poți face claim-ul: https://pixel-offers.co.uk/gb/en/pages/chromebook/home

oferta currys.jpg

Edited by Liviu Roşca
link adaugat
Link to comment
Share on other sites

Nu, n-am uitat. :)

1. Site-ul de unde cumperi Pixelul nu e play store. Doar claim-ul Chromebook-ului se face pe site-ul google după ce ai cumpărat efectiv produsul.

2. Am văzut destule oferte și în România gen Samsung cu ear-buds, Huawei cu ceas, etc realizate în acest fel sau asemănător și de asta am întrebat.

Edited by Liviu Roşca
Link to comment
Share on other sites

Ofertele respective au venit de la reprezentanțele locale. Google nu are și nici nu va avea puterea prea curând.

Sent from my BTV-W09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use