Clicky

Jump to content

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Venit pachetul. Totul sigilat ca la carte. Arata intr-un mare fel, atat cutia in care vine, cat si telefonul in sine. Inauntru sunt castile normale, incarcatorul rapid VOOC si bateria telefonului + 3

Cu captura ecran, cu email recepționat, faci reclamație către cel.ro în scris si le ceri telefon la preț de 1600 lei. Primești răspuns negativ. Le spui că nu ești de acord cu rezoluția lor și că ace

Mi-am calcat pe portofel si mi-am achizitionat si eu o tableta. Lenovo Yoga 2 de 10 inch cu 4G la 1299 de la Flanco. De altfel, e cam singura reducere reala din promotia de azi de la ei. Nu e de la 18

Posted Images

Bine ca nu te-ai scarpinat. Pe mine ma mananca spinarea sa-mi iau un ceas Pebble. Dar desi cei de la quickmobile au preturile comparabile cu site-ul oficial, deci nu e japca la drumul mare, tot mi se pare scump. Daca varianta de otel inoxidabil ar fi fost la pretul celei de policarbonat, cred ca mi-as fi luat unul.

Sent from my LG G3-D855

Nu stiu care-i politica vis-a-vis de astea resigilate, ca n-am cumparat niciodata. Ai dreptul cum il iei sa-l duci la garantie ca sa fie reparate defectele care erau prezente la data cumpararii?

Sent from my LG G3-D855

Nu au defecte. Zgârieturi superficiale pe ramă...

Eu am cumpărat pentru mama mea un Microsoft Lumia, arăta exemplar, nu mai avea folie pe ecran, asta în caz în care are de nou... Deci răspuns. Nu. Nu poti cere în garanție reparații deoarece produsul nu se vinde defect.

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

Sucks. La ala scrie urme de uzura si zgarieturi pronuntate, rama busita, deci nu e de cumparat. Oricum n-as cumpara online d-astea resapate. Zgarieturi fine poate sa insemne ecran spart pentru magazinul care il vinde [emoji1]

Sent from my LG G3-D855

Multe din defecte sunt superficiale, dar e o mică loterie. Doi colegi și-au cumpărat Nexus-uri de la Resigilate în timp și defectele erau mici de tot (zgârieturi aproape nesesizabile). Scrie și cât timp mai ai garanție, de obicei e pe la jumătate față de un produs nou.

Aceasta jucarie isi merita banii! Din pacate doar pe BangGood am gasit original, nu am curajul sa iau din alta parte si au sosit in 2 saptamani: http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-LED-Light-With-USB-For-Power-Bank-Tablet-p-950793.html

Au fost 8.5$ toate 4, acum vad ca le-au scumpit la 4$ bucata.

Chiar si asa merita, din poze vedeti ce lumina puternica au. Prima poza e fara flash, la a doua se vede ca am folosit blitz-ul. Si interesant, au un senzor, la lumina nu se aprind, doar seara.

Precum stiti, Xiaomi fac accesorii dragute. Am si MiBand de la ei si sunt multumit. 15$ tot pe BangGood

http://forum.banggood.com/forum-topic-66683.html

Originalul se poate aprinde de la un Powerbank Xiaomi, de la butonul powerbank-ului. Clar comand unul sa vad cat costa :)

20150724_235531.jpg

20150724_235540.jpg

Asta: http://www.banggood.com/XiaoMi-Yi-Ambarella-A7LS-BSI-CMOS-WIFI-Sports-Camera-Travel-Version-p-970092.html

Dar nu se compara cu GoPro Hero 4, evident e la alt pret. 

Asta: http://www.banggood.com/SJcam-SJ5000-Plus-Ambarella-A7LS75-FHD-60FPS-Sport-Action-Camera-p-954732.html

In schimb e mult mai buna. Cam bate GoPro la FHD la calitate, depinde si de gusturi, evident, costa mult mai putin si merita

67 de dolari dar primești doar camera și atât. Cu carcasă acvatică, protecții lentilă, încă o baterie, prinderi și ventuze ajungi pe la 100 de dolari dar ai cam tot ce-ți trebuie. E de urmărit camera aceasta, developerii scot patch-uri pentru ea de filmează 1440p sau ceva de genul.

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_153557.html

post-13813-0-68500900-1437774416_thumb.png

Eu caut o camera dash cu GPS. Sa o pun in parbriz si sa-mi inregistreze si traseul. Si cu stabilizare, chiar si software. Si sa nu-mi bage efect eye prea puternic. Alea de firma is prea scumpe sa le folosesc doar in concediu.